Washroom 2.tif

Büroo

Olenemata sellest, kas töötate väikeses kontoris või suures büroohoones, pakub Tork seda, mida vajate. Me kõik veedame tööl palju aega ja teame, et hügieen töökohas on ülioluline. Hea hügieen töökohas näitab, et hoolite oma töötajatest. See aitab kaasa ka haiguspäevade arvu vähenemisele. Meie pakkumine hõlmab kõike, alates sellest, mida peab sisaldama täiuslik pesuruum, kuni kohvinurga praktiliste lahendusteni. Kui toitlustamine toimub kohapeal, saame ka seal teie hügieeniga seotud eesmärkidele kaasa aidata.

Hügieeni järgimine on ettevõttele oluline. Selgitage välja, kuidas seda tagada.

Firma Tork ülevaade 2016 – büroode arengusuundumused

EY3A6827.jpg
Püüd leida arukamaid, tervislikumaid ja jätkusuutlikumaid lahendusi, et täita töötajate suurenenud ootusi, muudab ettevõtjate nägemust oma kontorist, mis omakorda mõjutab kinnisvarahaldajate ja puhastusettevõtete suhtumist büroohügieeni nõuetesse. Lugege rohkem firma Tork ülevaatest büroo arengusuundumuste kohta.

Teenindusettevõtted

FSC.tif
Olenemata sellest, kas olete puhastustöötajate juht või üks nende seast, tahame teha teie elu lihtsamaks. Pakume täielikku puhastustarvikute, dosaatorite ja müügiedendusvahendite valikut puhastusettevõtetele ja edasimüüjatele. Kõik, mida teeme, on mõeldud selleks, et aidata teil ja teie klientidel saada selgeks puhastamise põhitõed, millega peab arvestama iga ettevõte. Kui see on tehtud, on igaühel rohkem aega, et keskenduda sellele, mis on kõige olulisem klientidele.
Lisateave

Soovite lisateavet selle kohta, kuidas Tork saab parandada puhastamise kvaliteeti ja hügieeni teie büroohoones?

See on lihtne, saatke meile vaid kiirsõnum

Kontaktteave

Kontaktteave

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage telefoninumber
Palun sisestage oma sõnum
500  

Täname, oleme teie sõnumi kätte saanud.

Sulgege