FSC.tif

Teenindusettevõtted

Olenemata sellest, kas olete puhastustöötajate juht või üks nende seast, tahame teha teie elu lihtsamaks. Pakume täielikku puhastustarvikute, dosaatorite ja müügiedendusvahendite valikut puhastusettevõtetele ja edasimüüjatele. Kõik, mida teeme, on mõeldud selleks, et aidata teil ja teie klientidel saada selgeks puhastamise põhitõed, millega peab arvestama iga ettevõte. Kui see on tehtud, on igaühel rohkem aega, et keskenduda sellele, mis on kõige olulisem klientidele.

Torki värvikoodiga lapid


Torki värvikoodiga lapid on saadaval neljas värvitoonis, et hoida tööülesanded lahus ja vältida saastumist. Need on piisavalt tugevad korduvaks kasutamiseks ja ISEGA poolt sertifitseeritud toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud lappidega pühkimisel.

Torki märgpühkimislapid


Meie Torki märgpühkimislapid eemaldavad puhastatavatelt pindadelt mustuse, õli ja rasva. Need on nahasõbralikud ega sisalda lõhnaaineid ning on saadaval käepärase kantava doseerimisanumaga.

Torki kesktõmbega pühkepaber


Meie Torki kesktõmbega pühkepaberi M2 süsteemis kasutatav käte ja pindade puhastamiseks mõeldud mitmeotstarbeline paber sobib erinevateks kergeteks puhastus- ja pühkimistoiminguteks.

Torki puhastuslapp


Pesuainete ja lahustitega töötamisel pakuvad meie Torki puhastuslapp ja W4 süsteem tugevaid ja hea imavusega lappe, mis peavad vastu mitmekordsele kasutamisele. Need on ka pehmed ja paindlikud. Sobivad täiuslikult väikeste ja siledate esemete puhastamiseks.

Tutvuge meie toodete, teenuste ja soovitustega teenindusettevõtetele

Tork Easy Handling™

Meie ergonoomilise disainiga ja Tork Easy Handling™ funktsioonidega tooted teevad meie kastide ja kottide käsitsemise lihtsamaks. Puhastustöötajad säästavad aega ja jõupingutusi. Rutiinsed tööd tehakse kiiresti ja mugavamalt. See säästab aega ja energiat tähtsamaks tööks. Meie uurimistöö näitas, et Torki transpordipakendit käsitsetakse mitu korda, enne kui tooted lahti pakitakse ja lõpuks kasutusele võetakse. Peale selle teame, et tööga seotud terviseprobleemid on puhastustöötajate seas tavalised, tulenevalt töökeskkonnast ja rasketest füüsilistest tööülesannetest. Kuna maailmas käsitsetakse iga nädal suures koguses hügieenitooteid, tulime järeldusele, et võiksime olukorda muuta, parendades meie transpordipakendit. Kasutades biomeetrilisi andmeid ja ergonoomikat, võime olla kindlad, et leiame kõige kasutajasõbralikuma disainiga lahendused. Nüüdseks on meil terve seeria transpordipakendi lahendusi, mis teevad töötamise meie lõppklientide jaoks kiiremaks, lihtsamaks ja ergonoomilisemaks.
Meie soovitused

Soovite saada lisateavet teiste fookusvaldkondade kohta?

Einestamine

Anna edasi mulje ja õhkkond salvrätikute ja lauakatete täuslikust kombinatsioonist oma kujunduse täiustamiseks. Kas serveerite kergeid eineid, lihtsalt jooke või viiekäigulist einet -me säästame teie aega ning raha toodetega mis loovad tingimused teile vajalikuks jõudluseks ja funktsionaalsuseks. Meie soovitused

Pesuruum

Kasutades meie kvaliteetsete pesuruumitoodete sarja, on klientidele ja kolleegidele õige mulje jätmine lihtne. Kõik soovitused seavad esikohale teie ettevõtte vajadused. Meie järeleproovitud ja testitud kombinatsioonid teevad valiku lihtsaks. Oleme jaganud oma soovitused järgmiselt. Meie soovitused

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni - meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid aitavad teil iga tööga kindlalt hakkama saada. Meie soovitused