Tualettruum Plus

Kui soovite kutsuda pesuruumi kasutajaid lõõgastuma mugavamas keskkonnas ja kanda hoolt rohkema kui vaid nende põhivajaduste rahuldamise eest, pakub Tork Washroom Plus kõike, mida vajate. Mitmekesiste vajadustega külastajad hindavad täiendavat hoolt, mida pakute, alustades meie pehmetest ja mõnusatest rätikutest ja lõpetades niisutavate loputusvedelikega.

Käterätikud


Soovitatavad tooted

Teie erinevate vajadustega külastajad hindavad teie Tork Advanced pehmeid käterätikuid. Lisaks kiirele käte kuivatamisele on need pehmed ja mugavad rätikud piisavalt tugevad riietelt plekkide eemaldamiseks ja paljuks muuks. Kasutades seda koos Tork Matic™ rullkäterätikute dosaatoriga, saate mugava, hea disainiga ja suure mahutavusega süsteemi, kust rätikud niipea otsa ei saa. Oluline on ka, 
et rätikute ükshaaval doseerimine piirab tarbimist ja vähendab jäätmeid.

Seep


Soovitatavad tooted

Pakkuge külastajatele rahustavat, niisutavat kätepesu meie Tork Extra Mild vahuseebiga. Selle premium-klassi lõhna- ja värvainete vaba koostis vähendab nahaärrituse ja allergiliste reaktsioonide ohtu. Ja pesemine on igaühe jaoks lihtne, kasutades meie pehme vajutusega toimivat Torki vahuseebi dosaatorit. Rootsi Reumaliit kinnitab selle kasutamise lihtsust.

Dušigeel


Soovitatavad tooted

Täielikuks hoolitsuseks duši all ja ilma tühjade pudeliteta on saadaval meie kõik-ühes lemmiklahendus Tork Hair & Body vedelseebi/šampooni näol. See kergelt lõhnastatud rikkaliku kreemja vahuga toode jätab nahale värske ja puhta tunde. Duši võtmine on lihtne igaühele, kes kasutab pehme vajutusega toimivat Tork dušigeeli dosaatorit. Rootsi Reumaliit kinnitab selle kasutamise lihtsust.

Kreem


Soovitatavad tooted

Hellitage end täiendavalt Tork lõhnastamata käte- ja kehakreemiga. Selle rikkalikus koostises sisalduvad kosutavad niisutavad ained ja looduslik E-vitamiin. See on ideaalne normaalse, kuiva ja tundliku naha rahustamiseks ja kaitsmiseks. Kasutage meie pehme vajutusega toimivat Tork nahahooldusvahendi dosaatorit, mida saavad nautida ka inimesed, kelle käsi on nõrk. Rootsi Reumaliit kinnitab pehme vajutusega toimivate Tork dosaatorite kasutamise lihtsust.

Tualettpaber


Soovitatavad tooted

Pehme salvrätik ei saa kunagi otsa, kui kasutate meie Tork Twin keskmise suurusega salvrätikute dosaatorit. See sisaldab kahte Tork Advanced kvaliteediga salvrätikute rulli. Tühjad südamikud jäävad dosaatorisse, mis aitab põrandat puhtana hoida.

Õhuvärskendustooted


Soovitatavad tooted

Meie Tork Citrus õhuvärskendajal on meeldiv värske lõhn, mis annab igale kasutajale meeldiva pesuruumi kogemuse. See kõrgkvaliteetne aroomiõli on spetsiaalse koostisega, et tagada kauakestev õhuvärskus ja neutraliseerida lõhnu. Torki pihustajaga õhuvärskendaja dosaatorit kasutades tervitab iga külalist iga kord tsitruse lõhn.

Prügikast


Soovitatavad tooted

Täiustage oma pesuruumi ja suurendage selle mugavusastet, kasutades suure mahutavusega Tork Elevation 50-liitriseid prügikaste. Selle atraktiivne disain jätab jäätmed silmale varjatuks, et keskkonda meeldivamaks muuta. Neid on lihtne puhastada, tühjendada ja täita meie tugeva ja töökindla Tork Bin konteineri prügikotiga. Ka diskreetset Tork hügieenilist prügikasti saab sobitada ühilduva disainiga.

Kosmeetilised salvrätikud


Soovitatavad tooted

Pange oma külalised tundma end veelgi oodatumatena, pakkudes neile täiendavat mugavust. Näiteks meie eriti pehmed Torki kosmeetilised salvrätikud, seinapaigaldusega või eraldiseisvates Torki kosmeetiliste salvrättide dosaatorites, pakuvad alati külalislahkusega seotud emotsiooni.

WC-istme puhastaja


Soovitatav toode

Külalistele, kes pööravad hügieenile erilist tähelepanu, pakub Tork WC-istme puhastajaid.

WC-istme kate


Soovitatavad tooted

Pakuvad täiendavat kaitset, mis parandab hügieeni koos veega allaloputatavate WC-istme katetega. Seinapaigaldusega WC-istme katete dosaator on õhukese disainiga ja sobib seetõttu igasse pesuruumi.