Tork Image Design™ sari

Kui teie töötate kõvasti, et jätta oma külastajatele õiget muljet, peaksid teie pesuruumid sedasama tegema. Ja viimane asi, mida te vajate keskkonnas, kus käib kiire töö, on probleemid pesuruumis. Iga asi peab töötama ladusalt, tõhusalt ja minimaalse hooldusega. Seda silmas pidades kujundasime me täieliku jaoturite sarja, mis sobiks teie stiiliga ja pakuks teie külastajatele suurepärase kogemuse. 

Võimendage oma kuvandit võrratu pesuruumi kogemuse kaudu

Tooge kunst pesuruumi. Te teate hästi, et teie pesuruumist jäänud mulje on teie ettevõtte üldise kuvandi loomisel sama tähtis kui teie vastuvõturuumi välimus. Teie külastajatele mulje avaldamise kunst saab alguse siit.

  • Ühtesulamise kaudu väljapaistmise kunst

    Loomulikult te soovite, et teie sisekujundus kajastaks teie ettevõtte kuvandit ja stiili. Iga külastajakogemuse üksikasi peaks kaasa aitama laitmatu mulje loomisele See tähendab, et jaoturid peaksid sujuvalt sobituma teie pesuruumi kujundusega. 

  • Vormi ja funktsiooni väljapaistvad näited

    Igal Image Design jaoturil on õrnalt harjatud roostevabast terasest korpus, peened jooned ja õrnad kumerused. Disainikeel on diskreetne, kuid siiski julge. Töö toimub tehniliselt kõrgel tasemel, kuid lihtsalt. Sel viisil kogevad teie külastajad üksnes parimat.

  • Kerige allapoole Image Design™ sarjaga tutvumiseks

    Reserveerige aeg meiega kohtumiseks.

Looge kestma jääv mulje, proovige Tork Image Design™ sarja

Me räägiksime teile meelsasti oma Tork Image Design™ sarja jaoturisüsteemist ja erinevusest, mida see võib teie äritegevuse jaoks tähendada. Reserveerige aeg meiega kohtumiseks. Sisestage oma kontaktandmed allpool.

Alustage nüüd

Kontaktteave

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage telefoninumber
Palun sisestage oma sõnum
500  
Palun märkige recapthca
Sellel vormil on vaja esitada teie kontaktandmed, et saaksime vastata teie päringule e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te olete lugenud isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitlevat teavet
Me saadaksime teile meelsasti eksklusiivseid pakkumisi ja uudiseid firma Tork toodete ja teenuste kohta. Te annate oma kontaktandmete esitamisega nõusoleku meilt teadete saamiseks e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.

Aitäh, saime teie teate kätte ja võtame teiega peagi ühendust.

Sulgege