Hand hygiene.tif

Tork ja hügieen

Hea hügieen mõjub äritegevusele soodsalt

Inimesed tahavad olla veendunud, et nad viibivad, söövad ja töötavad turvalises ja puhtas keskkonnas. Ettevõtted tahavad omakorda olla kindlad, et nad on teinud parimate tingimuste pakkumiseks kõik, mis nende võimuses. Kuid hea hügieen sõltub sellest, kuidas nii kolleegid kui ka kliendid tõhusa kätepesu harjumuse omaks võtavad. 

Oleme siin, et teile abi pakkuda. Saame aidata teil valida meie toodetest parima kombinatsiooni, et kätehügieeni tagamist teie töökohas igaühele lihtsamaks teha. Nii saate anda oma külalistele suurema kindlustunde, veenda neid pesuruumi puhtuses ja vältida ristsaastumist kriitilise tähtsusega keskkondades.

Igapäevase hügieeni parandamine

Puhas, funktsionaalne pesuruum jätab teie ettevõttest hea mulje ning veenab igaühte, et viibitakse hügieenilises ja turvalises kohas. 

Torki seebid, rätikud ja dosaatorid toetavad tõhusat kätepesu, mis mõjub nahale õrnatoimeliselt ning vähendab samal ajal jäätmeid ja hooldamisele kuluvat aega. Testide ja fookusrühmade kaudu lasteaeades kogutud teave on andnud meile inspiratsiooni Ella kätepesukooli rajamiseks. – sisaldab muu hulgas näiteks rakendust, mis õhutab lapsi regulaarselt käsi pesema. Selles materjalis sisalduvaid fakte on kontrollinud nakkushaiguste tõrje amet (Västra Götaland, Rootsi)

Küsige meilt, kuidas saame aidata kaasa paremate harjumuste kujundamisele pesuruumis, et teie saaksite keskenduda oma äritegevusele.

Vastavus rangetele hügieeninõuetele

Kui te töötate tervishoiu, toiduainete tootmise või külalismajanduse valdkonnas, peavad teie kolleegid järgima karmimaid kätehügieeni standardeid. 
 
Hõivatud inimesed teavad, et regulaarne kätepesu on oluline, kuid ununeb sageli. Me jälgisime, kuidas rangete hügieeninõuetega tööruume kasutatakse, ja õppisime sellest. Tänu sellele oskame teid dosaatorite kõige nähtavamatesse kohtadesse paigutamisel aidata, nii et need kätepesu vajadust igapäevaste toimingute sooritamisel sobival viisil meelde tuletaksid. 

Üks inmene kahest

soovitab oma tööandjal enam tähelepanu pöörata oma tualett ja puhkeruumidele (Hygiene Matters, SCA Consumer Study 2014)


Printige Laadige alla