Kiire õhujoaga kätekuivatid

Jet Air Dryers.png

Kiire õhujoaga kätekuivatid

Kaalute kätekuivatite paigaldamist oma pesuruumi?

Me ei müü kätekuivateid, kuid teame, mis meie klientidele sobib. Igal pesuruumil on oma eesmärk. Teile võib olla kõige olulisem hügieen, kulu, mugavus või väljanägemine. Kuna paigaldatav seade on tõenäoliselt investeering mitmeks aastaks, on oluline, et see vastaks tõepoolest teie vajadustele.

Loetleme mõned aspektid, mida meie kliendid on pidanud kätekuivatite puhul oluliseks:

Aega säästev.png  Aega säästev?
Käte kuivatamine kätekuivatiga võib aega võtta ning seda saab kasutada vaid üks inimene korraga – kas olete valmis järjekordadeks tipptunnil? Teie pesuruumide kasutajad peaksid saama kiiresti sinna siseneda ja sealt väljuda. Käte kuivatamisele kätekuivatiga kulub ühel inimesel aega 10–45 sekundit ja tipptunnil läheb tarvis mitut seadet, et vältida järjekordi ja vajadust kuivatada käsi hoopis pükste külge.
 
Paberkäterätte tuleb pidevalt juurde tuua, aga paberi võtmine võtab aega vaid sekundi ning juba saab järgmine inimene seda teha. Kas tipptund põhjustab mõnes teie pesuruumis probleeme?
 
Mitme vajaduse rahuldamine.png   Mitme vajaduse rahuldamine?
Kätekuivatid on mõeldud vaid täiskasvanute käte kuivatamiseks – kuidas rahuldate kõigi pesuruumi külastajate vajadusi? See pesuruum peaks rahuldama iga kasutaja vajadusi. Kiire õhujoaga kätekuivatid kuivatavad käsi suurepäraselt, kuid see on ka kõik, mida need peavad tegema.
 
Paberkäterätte saab kasutada nii näopesuks, ninanuuskamiseks kui ka huulevärvi korrigeerimiseks ja neid saavad kasutada isegi lapsed. Kas teie pesuruumi kasutajatel on seal ka muid vajadusi peale kätekuivatamise?
 
Mugav keskkond.png  Mugav keskkond?
Kätekuivatid võivad teha lärmi ning ei ole tavaliselt kooskõlas teiste pesuruumi tarvikutega – kas need sobivad hästi teie töökohta? Teie pesuruumid peaksid kajastama teie asutuse imagot. Õhujoaga kätekuivatid teevad müra, mis võib ulatuda kuni 90 dB-ni. See võib segada teisi külastajaid või inimesi väljaspool pesuruumi.
 
Paberkäterätte tuleb juurde tuua, kuid need sobivad hästi igasse pesuruumi ning ei riku selle kasutamise kogemust. Kas teil on pesuruume, milles peaks olema rahulik ning vaikne õhkkond?
 
Tervikpilt.png  Tervikpilt?
Kätekuivatite puhul reklaamitakse nende madalaid jooksvaid kulusid, kuid välja jäetakse nende ostu-, paigaldamis- ja hoolduskulud – kas see on teile majanduslikult soodsaim variant? Teil on vaja teada teie pesuruumide tegelikke kulusid. Õhujoaga kätekuivatid öeldakse olevat odavamad tänu madalatele jooksvatele kuludele, kuid tegelike kulude arvutamiseks tuleb sinna lisada ka ostu-, paigaldamis- ning hoolduskulud.
 
Paberkäterättidel on palju väiksemad püsikulud, kuid teisalt sõltuvad jooksvad kulud kasutajate arvust. Kas teil on pesuruume, mille puhul on täpne teave kulude kohta väga oluline?
 
Kulutõhus.png  Kulutõhus?
Kätekuivatitel võib olla oodatust pikem tasuvusaeg, kui teil on vaja piisavalt masinaid tipptunni vajaduste rahuldamiseks – kas teate, kui palju inimesi teie pesuruume kasutab? Teie pesuruumid peaksid olema kulutõhusad hoolimata nende kasutajate arvust. Kätekuivatitel on väiksemad jooksvad kulud, kuid tasuvusaeg võib olla pikem, kuna tipptunni vajaduste rahuldamiseks on vaja piisavalt kuivateid, isegi kui tavalisel ajal on kasutajate arv väike.
 
Paberrätikute puhul maksate selle eest, mida kasutate. Jooksvad kulud võivad olla suuremad, kuid vastavad alati tegelikule kasutajate arvule. Kas teil on pesuruume, kus kulutõhusus on oluline faktor?
 
Minimaalne koristamine.png  Minimaalne koristamine?
Kuivatamise käigus võivad pisikud õhuvooluga lenduda – kas teie töötajatel on võimalik piisavalt sageli koristada, et pesuruum puhtana hoida? Te soovite pakkuda oma pesuruumide külastajatele puhtaid kätekuivatamise võimalusi. Võib tunduda, et õhujoaga kätekuivatid vajavad minimaalselt hooldust, kuid neid peab puhtuse säilitamiseks regulaarselt puhastama, kuna määrdunud kätelt lenduv mustus koguneb kuivatitesse.
 
Paberkäterätte tuleb pidevalt juurde lisada, kuid need on alati puhtad ja on kaitstud, kuni kasutaja neid puudutab. Millistes teie pesuruumides on ülaltoodu oluline?  
 
Maksimaalne hügieen.png  Maksimaalne hügieen?
Kätekuivati pinda puudutavad mitmed kasutajad – kuidas hoiate saastatuse minimaalsena? Teie pesuruumides ei tohi iialgi hügieeni koha pealt järelandmisi teha. Teiste isikute pisikuid kartvad kasutajad peavad avatud ja ühiskasutatavaid õhujoaga kätekuivateid mõnikord vähem hügieenilisteks.
 
Paberkäterätte puudutavad vaid nende kasutajad ja need vastavad ka nende pesuruumide nõudmistele, kus hügieen on ülioluline. Kas teil on pesuruume, kus hügieen on eriti oluline?
 
 
 

Mõelge mida tahes, kuid oleme siin selleks, et aidata teil pesuruumi paremaks muuta. Me pakume teile meelsasti nõu või anname teie pesuruumile hinnagu. Küsige vaid.


Printige Laadige alla