AutumnStyling_HRC_Original_5200x3500.jpg

Salvrätikute soojad sügisevärvid – täiuslikud hubaselt kaetud laua jaoks

Salvrätikute soojad sügisevärvid – täiuslikud hubaselt kaetud laua jaoks

See on 1970. aasta retrostiil, kuid kasutatud on uusi värvitoone. Puitmööbel toob selle meeldivalt esile ja lisab köögi üldilmele talupojastiili. Me eemaldume aegamisi messingdetailidest, kroom aga võidab üha rohkem populaarsust. 
 
AutumnStyling_HRC_article_300x200.jpgMe otsustasime selle lauakujunduse jaoks kasutada nii tekstuuriga terrakotavärvilisi lõunasöögisalvrätte kui ka LinStyle® valgeid lõunasöögisalvrätte koos kakaopruuniga, et katta hubane külalislahke laud sügise rikastes värvides. Koer-kibuvits, harilik metsviinapuu ja apteegitilli viljakuprad väikeste kimpudena orgaanilise ja elusa tunde loomiseks. Volditud salvrättidele on seatud väikesed õisikud. Jalutuskäigult maal võib kaasa tuua oksi ja raagusid, mis kannavad sügise saabumise jälgi.AutumnStyling_HRC_article_300x300.jpg
 
„Me kasutasime lauakattena valgeid LinStyle salvrätte: Linstyle XL valgeid lõunasöögisalvrätte. Tänu suurtele mõõtmetele saame neid voltida ja paigutada eraldi igale istekohale koos taldrikute ja klaasidega. Sellest saab kiiresti elegantne lauakate ja sellega on lihtne kogu lauda kujundada,“ ütleb Helena, kes esindab ettevõtet byMildred.
 
Järgige oma salvrättide voltimiseks samm-sammult järgmisi juhiseid:
 
1. Voltige kogu salvrätt kolmnurgaks, seades nurgad vastamisi. 
2. Keerake salvrätt rulli, alustades väikesest nurgast pika külje suunas, nii et moodustuks rull. 
3. Tehke sama teise salvrätiga, seejärel pange need kokku ja keerake kahekorra.
4. Lihtne valmistada, kaunistada mõnest lillest koosneva vanikuga ja siduda voldi kohalt kinni.
 
Olgu veelkord öeldud, et kaks salvrätti koos toimivad hästi – ühe võib asetada sülle ja teist saab kasutada pühkimiseks.
 
LinStyle® XL valge lõunasöögisalvrätik (Art. 478870) link Tork LinStyle salvrätikute valikule
Tekstuuriga terrakota lõunasöögisalvrätik (Art. 478805) link Tork tekstuuriga  salvrätikute valikule
LinStyle® kakaovärvi lõunasöögisalvrätik (Art. 478727) link Tork LinStyle salvrätikute valikule
 
Ettevõttest byMildred
byMildred on Rootsi produtsentfirma, mis pakub arvamuslugusid ja stiilinõuandeid kogu maailma ajakirjadele ja muudele meediaväljaannetele. Tema klientide seas on Elle Decoration, Sköna Hem, Lantliv, Allt i Hemmet, Hus och Hem, Bolig Magasinet, Interiörmagasinet, Isabellas. Pildistamine kataloogidele Ellos, Affari, Tell Me More, Mimoza.