Kuidas tuua õhtusöögilauale pühadetunde kaasaegne tõlgendus

- Jõuluinspiratsioon väikese üllatusega

Meil kõigil on ühesugused ettekujutused sellest, mille abil luuakse traditsiooniline jõulumeeleolu. Kuid seekord me otsustasime proovida midagi teistsugust. Kas me tohime kutsuda teid eriliselt kaetud õhtusöögilauda, mille kujundamist mõjutasid teatavad uued arusaamad jõuludest, et elavdada teie selle talve äritegevust. Või nagu meie eelistame seda nimetada: tõeline pühade inspiratsioon üllatusega.

Jõulud on lootuse ja armastuse aeg, seetõttu seadsime oma eesmärgiks anda einekogemusele kirkad värvid. Kõige esimesena seadsime lauale valge Tork LinStyle® lauakatte värske, tänapäevase tooni saamiseks. Seejärel me lisasime sobivad valged struktureeritud taldrikud ja stiilsed hõbedased söögiriistad. Nende põhikomponentide lihtsus kajastus ka joogiklaaside, klaasist laternate ja küünlajalgade valikus.

Hoiduge liialdustest
Kui saabub aeg lauakujunduse muutmiseks vastavalt hooajale, võib liialdustest hoidumine anda mõnikord palju mõjuvamad tulemused – eriti kui kaunistuseks valitakse lilled, seetõttu me otsustasime nendest üldse loobuda. Selle asemel me valisime kaunistuseks värskete kuuseokste ja suurte käbide koosluse. See toob lauale täiuslikul määral kontrasti.Christmas_original.jpg

Teadmine, et kõige eest on juba hoolt kantud
Teie külastajate suurepärased elamused tähendavad teie jaoks suurepärast äritegevust. Ja kõige parema mulje jätab see, kui te panete välja täieliku paketi –õige toit ja õige lauakujundus  hästi sobivate salvrättidega. Teie külastajaid kahtlemata rõõmustab teadmine, et kõige eest on hoolitsetud – kuni viimase pisiasjani.
 
Salvrätist jõulukuuse voltimise õpetus 
Üksikasjadest rääkides: kas teie tahaksite oma õhtusöögikülastajate jõulutunnet veelgi süvendada? Tork Linstyle® õhtusöögisalvrätid näivad vaadates ja katsudes nagu tõeline kangas ja samuti sobivad hästi salvrättide voltimiseks. Te saate üsna vähese vaevaga kiiresti muuta esmaklassilise salvräti ja kaneelikangi tüki väikesteks jõulupuudeks. Järgige meie sammsammulist õppevideot, et selgeks saada, kuidas volditud kujundiga omalt poolt jõulutunnet süvendada.
 
Kas otsite ka teisi salvräti voltimise õpetusi?
Teie leiate Tork Estonia Youtube kanalil arvukalt uusi inspireerivaid üksikasjalikke õpetusi kujundite voltimiseks Tork LinStyle® salvrättidega. Vaadake need üle!
 
Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:
Tork LinStyle® tumeroheline õhtusöögisalvrätt, 1/4 volditud: art 478847
Tork LinStyle® valge lauakatterull, art 474581
Laadige alla Tork LinStyle® tooteteavik siit

Printige Laadige alla