BIM_article_original.jpg

Puhtalt elegantne jaoturite sari

Selleks et muuta teie jaoks kergemaks hea disaini ühitamine kõrgetasemeliste tualettruumidega, on Tork® toonud turule roostevabast terasest jaoturite sarja Tork Image Design™. Mõistagi on need saadaval BIM mudelitena.

 
Puhtalt elegantne jaoturisari
 
Tork Image Design™ sari on kujundatud sobima kõrgeima klassi tualettruumi sisustusega ja pakub külastajatele erakordse kogemuse. Jaoturid on ühtaegu ainulaadse kujundusega ja töökindlad, ning kuna tualettruum peegeldab ka ettevõtte iseloomu, jäävad teie kliendid päris kindlasti rahule. Igal Image Design jaoturil on pehmelt harjatud roostevabast terasest korpus, napid jooned ja tagasihoidlikud kumerused. Spetsiaalne viimistlus väldib sõrmejälgede jätmist jaoturi pinnale ja hoiab jaoturid plekivabad. Sari on juba võitnud erinevaid mainekaid kujundusauhindu; nagu näiteks CMS Purus, Red Dot ja Svenska Designpriset.
TORK UK 4 WR 0139.jpg
Saadaval BIM mudelitena
 
Tork usub, et kujundajatele mitmesuguste jaoturite esitlemine BIM mudelina on olulise tähtsusega teenus. See muudab jaoturitega seotud projekteerimise ja hügieenialade kavandite näitlikustamise 3D mudelite abil palju kergemaks. Image Design™ sarja tooted on saadaval BIM mudelitena ArchiCAD ja Revit programmidele ja mõned näidised on allalaaditavad ka SketchUp, VectorWorks ja AutoCAD jaoks.


Kui innovaatilisus on oluline
 
Tork Image Design™ sari sisaldab kaheksat sarnase välimuse ja omadustega jaoturit. Puutevabad anduritega jaoturid on ideaalsed tualettruumide jaoks, kus nõutakse eriti rangelt hügieeninõudmiste järgimist või lihtsalt väljapeetumat stiili. Olemas on ka universaalse kujundusega käsitsi kasutatav seebijaotur survenupuga, mis teeb seebi kättesaamise lihtsaks igaühe jaoks, kaasa arvatud lapsed, eakamad ja puuetega inimesed.
 
Selleks et jätta tualettruumist parem mulje, võite lisada eraldiseisvad käterätijaoturid kraanikausile asetamiseks ja samuti paigaldada jaoturitega samas stiilis uue riputuskonksu. Uuringud näitavad, et külastajad hindavad seda, kui nad ei pea oma asju põrandale panema.
TORK UK 3 WR 0596.jpg
 
Tork Image Design™ on täiuslik valik selliste kujundusprojektide jaoks, nagu tualettruumi sisseseade kõrgema klassi büroodes, erahaiglates, golfiklubides, hotellides ja restoranides. Tork brändi kujundus avaldab teie klientidele ja nende külastajatele muljet. Teie omakorda võite olla kindel, et SCA ja Tork – tänu paljude aastate kogemusele jaoturite arendamise alal – tagavad alati töökindluse.