get-detailed-lift-off-original.jpg

Lennukite seisuaeg on lühem

Lennuki seisuaeg on kulukas.
Õhus olev lennuk on kasumlik.
Häired lennuki töös võivad lõppeda õnnetusjuhtumiga.
 
Lennuki hooldamine tähendab seisuaja lühendamist – ohustamata kvaliteeti ja turvalisust. Tehnikutel on keerulised tööriistad ja selja taga palju koolitusaastaid, nad hooldavad miljardeid dollareid maksvaid seadmeid ning tagavad tuhandete inimeste turvalisuse. Ent paljud neist kasutavad ikka tavalisi riidelappe, samal ajal kui pühkimiseks ja puhastamiseks on olemas kaasaegsed vahendid. Seetõttu kaotavad nad aega ja hooldus kestab liiga kaua.
 

Kasutage tavaliste riidelappide asemel tööstuslikke lappe

Tork tööstuslikud lapid on uue põlvkonna puhastusvahendid. Need sobivad kasutamiseks lennunduses, on BMS-sertifitseeritud, et tagada kõrgeimate ohutusstandardite täitmine. Tavaliste riidelappidega võrreldes on puhastamine ja pühkimine nende abil lihtsam ja tõhusam (testitud Swerea uurimisinstituudis).
Kaasaegsed pühkimis- ja puhastusvahendid aitavad võita klientide usaldust Tavaliste riidelappide kasutamisel jääb tootmishoonest korratu mulje, tekib tunne, et tegemist on tehnilise mahajäämusega ning tagajärjeks on kliendi madalamad kontrollitulemused.
 

Parandage tootlikkust ilma kvaliteeti või turvalisust ohustamata

Paljude hooldustööde korral tuleb seadmeid puhastada- ja pühkida. Seadmete keerukuse tõttu teevad tehnikud seda tööd käsitsi. Riidelappide madala töökindluse tõttu kulutavad tehnikud pühkimisele ja puhastamisele liiga palju aega - selle asemel, et täita rohkem lisaväärtust loovaid ülesandeid. Lõpptulemusena on meeskonna töö vähem efektiivne. Tork tööstuslikud lapid imavad palju paremini kui tavalapid, nad on ebemevabad ja antistaatilised. Nende kasutamine tähendab kuni...
  • 30% väiksemat ajakulu
  • 20% vähem tööd
  • 40% vähem lahusteid
 
Get-detailed-LiftOff_TOL_GD_850x350_2.jpg
 

Väärtustage tehnikute aega

Lennuki põhjalikuks kontrolliks kulub tavaliselt 50 000 inimtundi. Kuidas aega kokku hoida? Tork tööstuslikud lapid on pakendis koos jaoturitega, mida saab hõlpsasti tööjaamadesse paigaldada. Sel viisil tagate parema vastavuse 5S meetodi nõuetele ja veendute, et vajalikuks tööks sobivad vahendid on alati õiges kohas. Enam ei ole vaja minna angaari, et tavalappe koguda või kõrvaldada.
 

Vähendage LOÜ heitmeid ning täitke ISO sertifikaadi saamise tingimused

Hooldustööde korral on sageli vaja kasutada lahusteid. Tavalapid on suured ning neid kasutades kulub lahusteid suuremas koguses, mille tulemusel võivad tehnikud kokku puutuda kõrge tasemega LOÜ heitmetega. Tork tööstuslike lappide kasutamisel kulub töö tegemiseks vähem lahusteid - see aitab teil ISO sertifikaati saada ja muudab töökeskkonna paremaks.

Printige Laadige alla