Tork-bestx2-original.jpg

Parandage kontrollitulemusi

Kuna pakute tooteid teistele tööstusharudele, võivad kliendi kontrollitulemused teie äritegevust parandada või halvendada. Nii lihtne see ongi. Kliendid tahavad teie ettevõtet külastades näha kaasaegset, puhast ja organiseeritud töökeskkonda. Kasutatud ja määrdunud tavaliste riidelappide virnad jätavad korratu ja ebaprofessionaalse mulje sellele vaatamata, et teie tööruumid ja seadmed on kaasaegsed.

„Kui tehas jätab korratu mulje, tekib arusaamine, et seal valmistatakse madalama kvaliteediga tooteid ning et ettevõte ei ole eriti professionaalne.”
– Kvaliteedikontrolli osakonna juhataja, Poola

Kasutage tavaliste riidelappide asemel Tork tööstuslikke lappe

Üks lihtsamaid ja kiiremaid viise kliendi paremate kontrollitulemuste saavutamiseks on Tork tööstuslike lappide kasutamine. Need on uue põlvkonna tööstuslikud puhastusvahendid. Töötajad saavad nende abil kiiremini ja tõhusamalt puhastada ja pühkida. Need tagavad koos meie kaasaegsete jaoturitega puhtama töökeskkonna ja vastavuse 5S meetodi nõuetele. See jätab teie tööruumidest professionaalse mulje ning näitab selgelt, et olete kõrgekvaliteedilisi tooteid pakkuv partner. See omakorda annab paremad kontrollitulemused ning aitab kliente hoida ja uusi ligi meelitada.

Parandage kvaliteeti järjekindla tööga

Tavalised riidelapid kujutavad endast  erinevatest  materjalidest valmistatud vanadest rõivastest lõigatud tükke. Nende kasutamise korral on töö tulemused ebaühtlased. Tork tööstuslikud lapid on spetsiaalselt kujundatud iga töö jaoks. Ning need on alati kvaliteetsed. Pühkimis- ja puhastustoimingute sooritamine on kiirem ja lihtsam, kui teate täpselt, kui efektiivsed on teie puhastusvahendid. See innustab teie töötajaid nõuetekohaselt töötama ja vähendab tegematajätmise ohtu. Põhitulemus: kõrgem ja järjekindlam kvaliteet.

Motiveerituse tõus

Tehase puhas töökeskkond tõstab juhatajate ja operaatorite moraali ning motiveerib neid paremini töötama. Ja kui töö sujub paremini, on tõenäolisem, et töötajad saavad hüvitisi - nad on tööd tehes motiveeritumad ja õnnelikumad. Paremate pühkimis- ja puhastamistoimingute kasutamine tähendab investeeringut töökeskkonda.

See alandab teie stressi taset

Me kõik teame, et enne kliendi kontrolli on teil vaja mõelda väga paljudele asjadele. Kui kasutate Tork tööstuslikke lappe, on teil üks põhjus muretsemiseks vähem. See aitab ühtaegu parandada kontrollitulemusi ja vähendada stressi taset.


Printige Laadige alla