Tähelepanu detailidele

Tööstusliku puhastamise puhul võivad väikesed asjad pakkuda suuri võimalusi.

 
Pideva täiustamise puhul loeb iga sekund, olenemata sellest, mille arvelt see võidetakse. Saate hankida tehase täiusliku paigutuslahendusega uusima tehnoloogia. Saate optimeerida tootmisliine ja koolitada oma töötajaid parimate oskuste omandamiseks. Kuid suurt pilti vaadates on lihtne jätta kahe silma vahele selliseid üliolulisi üksikasju, nagu puhastamine ja hooldus. See on ka põhjuseks, miks tavalapid eilsesse päeva kuuluvad. On aeg rebida end lahti traditsioonidest ja tavalappidest. On aeg pöörata tähelepanu üksikasjadele.
 
GetDetailed_Bestx2_TOL_700x500_2.jpg


Parandage kontrollitulemusi

Kuna pakute tooteid teistele tööstusharudele, võivad kliendi kontrollitulemused teie äritegevust parandada või halvendada. Tork tööstuslike lappide abil saate kvaliteeti tõsta, need on paigaldatud kaasaegsetesse ja mugavatesse jaoturitesse. Need hoiavad  töökoha korras kooskõlas 5S nõuetega ning jätavad professionaalsema mulje, andes paremad kontrollitulemused. Tehase puhas töökeskkond tõstab juhatajate ja operaatorite moraali ning motiveerib neid paremini töötama. 
Lugege kogu artiklit

Get-detailed-lift-off-rectangle.jpg


Lennukite seisuaeg on lühem

Lennuki hooldamine tähendab seisuaja lühendamist – ohustamata kvaliteeti ja turvalisust. Tehnikutel on keerulised tööriistad ja selja taga palju koolitusaastaid, nad hooldavad miljardeid dollareid maksvaid seadmeid ning tagavad tuhandete inimeste turvalisuse. Ent paljud neist kasutavad ikka tavalisi riidelappe, samal ajal kui pühkimiseks ja puhastamiseks on olemas kaasaegsed vahendid. Seetõttu kaotavad nad aega ja hooldus kestab liiga kaua.
 

Tulemuslikkus algab töötajatest

Tulemuslikkuse parandamisel ei ole püsima jäävate algatuste elluviimine ettevõtte tegevuses alati lihtne. Õppige, kuidas plaane ellu viia, mõistes oma töötajate vajadusi ja toetades neid lihtsate ja paindlikkust võimaldavate pühkimis- ja puhastustoodetega, et teha püsima jäävaid muudatusi.


Puhastamine tähendab hoolimist

Hooldus ei ole pelgalt oma masinate eest hoolitsemine. See näitab, et hoolite oma töötajatest. Uuringud näitavad, et hooldustegevused on sageli õnnetuste põhjuseks. Põhitõdede järgimine võib avaldada suurt mõju teie üldisele ohutusele.

Tõestatud eelised seoses tööviljakusega

Praegu kasutab enamik tööstuskliente Euroopas pühkimis- ja puhastustoiminguteks tavalappe ja rendilappe.
Sõltumatud testid on tõestanud, et Tork exelCLEAN® puhastuslapid toimivad paremini kui tavalapid ja rendilapid ning nõuavad samasuguseks tööks vähem aega, tööd ja lahusteid:
 
  • kuni 35% kiiremini,

  • kuni 41% vähem lahusteid,

  • kuni 31% vähem tööd.

Näidise tellimiseks kerige palun alla.

Saate tellida, kuni kaupa jätkub. Kohaletoimetamiseks võib kuluda kuni 30 päeva. Üks näidis kliendi kohta.


Printige Laadige alla