Spring Styling LinStyle Mustard Napkins

Kevadekuulutajad igas lauakujunduses

Me otsime pärast külmi talvepäevi, kui valgus ja loodus annavad teed uuesti tärkavale elule, kevade tulekut kuulutavaid märke.

SpringStyling_HoReCa_article_300x300.jpg
Kui kevad saabub, oleme meie värvide kasutamiseks valmis. Kõik looduslik koos soojade toonidega on sisekujunduses praeguseni populaarne trend. Sinepikollane, õlekollane ja punakaspruun on värvid, mis erineval taustal sobivad väga hästi kokku puiduga. Näiteks siin me ühitasime mimoositaime kollase heleda puiduga. Koos valge ja rohelise värviga tekitab see lõunalauas meeldiva kevadetunde.
 
Me kasutasime ka Linstyle® uut sinepikollast lõunasalvrätti koos LinStyle® valge lõunasalvrätiga. Me seadsime need mõlemad pealistikku, et iga värv oleks tähelepanu keskpunktis. Seejärel kinnitasime salvrätid puidust pesulõksudega taldriku külge ja lisasime lõpetuseks mimoosioksakese. Samuti võib kasutada roostevabast terasest või muust materjalist klambrit – laske oma kujutlusvõimel lennata. Me valisime laua katmiseks paberist lauamatid, mille mustri juures on eeskuju võetud menüült.
 
Kevadel meeldib meile kaunistuseks kasutada taimevõrseid koos kirsiokstega, kuid seekord valisime uue värvi, sinepikollase tugevdamiseks mimoosi. Huvitava detaili saamiseks õõnestasime kapsa tühjaks ja panime tühimikku mimoosi hoidva klaaspurgi – tulemus on ühtaegu pilkupüüdev ja ilus. Paljud muud lilleliigid mõjuvad samuti kaunilt, kui vaasina kasutada seest tühjaks õõnestatud kapsast.yleeow_flowers_in_cabbage_pot.jpg
 
 
 
Lauakujundustes kasutatud tooted:    
Tork LinStyle® sinepikollane lõunasalvrätt, tootetunnus 478859 (looge link LinStyle salvrättide juurde)
Tork LinStyle® valge lõunasalvrätt, tootetunnus 478711 (looge link LinStyle salvrättide juurde)
Tork® trükitud lauamatt, võtke ühendust teie enda kujunduse kasutamiseks