SummerStyling_HRC_Original_5200x3500.jpg

Suvehooaja lauakujundus, mis on saanud inspiratsiooni merest

Me kõik armastame suvel aega veeta mere ääres, istuda väljas tähtede all, süüa ja nautida sooja suvetuult.

Helena ja Marie lauakujundus on sinistes toonides, liivakarva, beeži ja valge varjundiga. Sellised materjalid, nagu puit, kork, merikarbid, kivid ja taimed, loovad mulje merest ja pehmest suvetuulest.
 
SummerStyling_HRC_article_300x300.jpg– Me kasutasime erinevat sinist tooni salvrätte, helesiniseid Tork lõunasöögisalvrätte ja sinakasrohelisi tekstuuriga õhtusöögisalvrätte. Seejärel voltisime need kokku, luues erinevate värvide ja pinnaomadustega mitmemõõtmelise mulje, ütleb Helena, kelle arvates on tähtis, et külalised naudiksid mitte üksnes eine maitset ja aroomi, vaid ka selle üldist väljanägemist.
 
– Kasutage kõiki oma meeli! Kombineerige värvilisi salvrätte valge alusega ning kasutage küünlaid, salvrätte ja laudlinu, et luua uut meeleolu või muuta muljet – see toimib nii sisemiselt kui ka väliselt. Rõhutasime oma lauakujundust veelgi merega seotud esemete abil. Tegime seda merikarpide, kivide, vanade ujukite, küünalde ja õlilampide abi, ütleb Helena lõpetuseks.
 
Me avasime suure sinakasrohelise salvräti ja paigutasime selle sisse väikese helesinise salvräti. Siis me voltisime suure salvräti diagonaalselt kokku, nii et hele salvrätt paistaks välja. Sinine toon loob seose mere ja veega – see on ideaalne lisand suupistete taldrikule.
 
Kasutatud tooted:
Tork Textured Blue Green õhtusöögisalvrätikud, artikkel nr. 470312
Tork Light Blue lõunasöögisalvrätikud, artikkel nr. 477844
Tork Premium Airlaid White lauakatte rull, artikkel nr. 474581
Tork Premium Linstyle®, valge õhtusöögisalvrätt, artikkel nr. 478711
SummerStyling_HRC_article_300x200.jpg
 
 Looge merest inspireeritud suveteema:
  • Kasutage naturaalseid värve: erinevates toonides sinist, rohelist ja beeži. 
  • Kaunistage looduslike materjalidega, nagu puit, kork, merikarbid, kivid, taimed ja liiv. 
  • Täiendage laternate, õlilampide või küünaldega.