SummerStyling_original.jpg

Suve valgus

Kuidas suvevalgus mõjutab meie lauakujundust

Samamoodi naudime oivalisi suvelilli ja köögivilju. Nende värvid tunduvad erksad ja meid tõmbab pastelsete ja siniste toonide poole. Me seostame taevast ja merd suvega ning nende juurde kuuluvate värvidega.
Image_for_article2_300x200.jpg
 
Me eelistame suvehooajal kergemaid toite ja kasutame lauda kattes pastelseid toone, mis süvendavad maheda suvise valguse tunnet. Lauakujunduse eesmärk on rõhutada söögiaega ja meelitada külastajad laua juurde.
 
Meie kasutasime oma lauakujunduses Tork LinStyle® veesinist õhtusöögisalvrätti. Lisasime ka türkiissinised taldrikud – visuaalne võte, mis toob esile lauakujunduse värvivaliku ja üldilme. See sobib suvel täiuslikult pulmadeks ja erilisteks tähtpäevadeks arvukatele külalistele kaetud suurtele laudadele. Selliste ürituste ettevalmistamine nõuab sageli palju tööd, seetõttu on abiks käepärased lihtsad ja tõhusad võtted.
 
Image_for_article3_200x300.jpg
Isegi kõige lihtsamaid õhtusööke on võimalik ergastada ilusate värvide ja lilledega. Kui teil ei ole lopsakaid lillkaunistusi, siis võib lihtne madalasse veeklaasi paigutatud lilleseade avaldada sama tugevat muljet. Lauale asetatud rooside, nelkide, karikakarde ja roheliste okste madalad tihedad kimbud lisavad looduslähedust. Igal kohal on suur valge Tork LinStyle® XL õhtusöögisalvrätt – on kena, kui iga taldriku jaoks leidub midagi, mis loob lauakujundusele raami.
 
Soovime teile suurepärast suve! 
 
 
 


Siin on teie suvise lauakujunduse kontrollnimekiri: 
  1. Salvrätihoidjad – trükitud logod, nimed, sisukad sõnad või väike menüü 
  2. Salvräti voltimisviis – lihtsalt murdke salvrätt kahekorra ja tõmmake oma paberist salvrätihoidja sellele peale
  3. Värvid – kasutage erinevat värvi taldrikuid ja salvrätte, et tugevdada visuaalset muljet
  4. Kaunistus – lihtsad lilled madalates veeklaasides või madalad tihedad roheliste okstega kimbud 
  5. XL õhtusöögisalvrätt iga lauas oleva koha piiritlemiseks
 
Laua katmiseks kasutatud Tork tooted:
  • Tork LinStyle® veesinine õhtusöögisalvrätt, Art. 478880
  • Tork LinStyle® valge XL õhtusöögisalvrätt, Art. 478870