FOTO ESTONIA 3.jpeg
Arhitektid

2theloo avab esimesed „parem kui kodus“ tualettruumid Eestis

31/05/2016

2theloo

2theloo on üliedukas avalik tualettruumi ja poe kontseptsioon Hollandist, kus on alati puhtad tualetid, ainulaadsed WC kujundused ning pood hügieenitarvete ja kingitustega. 2theloo on näidanud muljetavaldavat kasvu pärast oma esimese poe avamist 2011. aastal Amsterdamis. Selle tulemusena on avatud rohkem kui 200 tualetti maailmas. 2theloo tualette võib leida ostukeskustest, bensiini- ja rongijaamadest 15 erinevas riigis.


FOTO ESTONIA.jpeg2theloo kogemus

Ametlik esimese 2theloo avamine Eestis toimus laupäeval, 21. mail. Esimene 2theloo tualettruum asub Kvartali kaubanduskeskuses Tartus. Võrreldes tavalise WCga, pakub uus 2theloo tualetti perekondadele ja erivajadustega külastajatele, seal on ema ja lapse tuba, meikimisala ning pood, millest leiab kingitusi, pudukaupu ja hügieenitarbeid. Inspireeriv välimus ja pilkupüüdev pesemisala muudavad 2theloo külastuse ainulaadseks ja lõbusaks kogemuseks.


Kui oluline, et tualetid on puhtad

Hiljutine ülemaailmne 2theloo partneri SCA tarbijauuring näitab, et kõige probleemsemad kohad hügieeni mõttes on tualetid, kohvikud, duširuumid ja avalikud ujulad. Kuus kümnest naisvastajast tunneb, et puudulik hügieen avalikes kohtades seab neile piiranguid. 52% naistest väidab, et nad on hoidunud avaliku WC kasutamisest puuduliku hügieeni tõttu. 2theloo on tõestatult kvaliteetne tualetikontseptsioon, mis muudab avaliku WC pettumuse valmistajast positiivseks eristusteguriks.


Kvartali ostukeskus

Kvartali oskukeskus on suurim ostukeskus Pjatigorski linnas, võttes enda alla 34 000 m². Ostukeskus pakub oma külastajatele erinevaid teenuseid, sealhulgas on esindatud kino, toitlustusala, uisuplats ning erinevad poed. Pärast keskuse ümberehitust 2011. aastal on 5korruselisest kaubanduskeskusest saanud tuntud meelelahutus- ja sotsiaaltegevuse koht. 2theloo hakkab paiknema ostukeskuse esimesel korrusel.

Loe lähemalt 2theloo projekte.

FOTO ESTONIA 2.jpeg


Tagasi
Printige Laadige alla