Tork Natural Lunch Napkin
Einestamine

Eelistage sellel sügisel naturaalset kujundust

28/09/2017

Igale hooajale on omased elemendid, mis inspireerivad loovust. Sama võib öelda meie valitud võtete kohta, millega me kujundame oma einekordi. Suve elavad pastelltoonid on kadunud – nende asemele tulevad rikkalikud punased, pruunid ja naturaalsed sügisvärvid.

Siiski ei tähenda „au naturel“ valik, et jäädakse automaatselt vana äraleierdatud lööklause juurde vähem on rohkem. Vastupidi – teie loovuse väljendamine vanade ja uute materjalide, vormide ja värvide kokkusobitamise teel on ainult pool lõbu.

Me kasutasime oma lauakujunduse jaoks täiesti uusi 100% taaskasutatud materjalist valmistatud Tork® Natural lõuna- ja õhtusöögisalvrätte, mille naturaalne looduspruun värv sobib täiuslikult rustikaalse sügisvärvide paletiga. Ühtaegu annavad need suurepäraselt märku sellest, et teie ettevõte on jätkusuutlik. Nende juurde panime veel tagasihoidlikud, kuid stiilsed valged taldrikud ja lisasime väikesed kuldse servaga taldrikud. Natural_napkin_tablesetting_original.jpg

Kui teil on puidust laud, siis miks mitte laudlinast loobuda. Maalähedase tunde rõhutamiseks asetage lauale kasutatud plekkpurke, kuhu on hea panna lisasöögiriistu ja salvrätte. Ärge kõhelge metalle kombineerimast. Meie viisime täiusliku ebakõla loomiseks kokku rippuvad vasekattega valgustid ja plekkpurgid.

Ja viimaseks, kuigi mitte tähtsuse poolest: tooge aiast kindlasti aastaaja elemente. Lõigake mõned rohelised oksad ja pange need rohmakamasse vaasi. Isikupära toonitamiseks võite lisada hiliseid õisi, mis muudavad sügise värvipaleti veelgi muljetavaldavamaks.

Soovime teile võrratut sügist!


Siin on teie lauakujunduse kontrollnimekiri:

1. Tellimustrükiga salvrätid – trükkige oma salvrättidele logod, nimed ja mõtteterad. Me kinnitame, et need ei jää märkamata.

2. Värvid – sobitage kokku naturaalsed ja neutraalsed varjundid selliste vapustavate sügisvärvidega, nagu punased, pruunid ja oranžid toonid.

3. Materjalid – kasutage looduslikke materjale ja rõhutage neid metallist elementidega.

4. Kaunistused – rohelised oksad tugevas vaasis, värvikuse suurendamiseks lisage sügislehti.


Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:

• Tork® Natural õhtusöögisalvrätt, art. 477352 

• Tork® Natural lõunasöögisalvrätt, art. 477350  

• Tork® Natural lõunasöögisalvrätt, art. 477351

 


Tagasi
Printige Laadige alla