christmas_tablesetting_original.jpg
Einestamine

Jõulumeeleolu loomine

23/11/2017

Detsember toob üha lähemale ühe kõige oodatuma, kuid ka kõige ärevama aja. Seetõttu on veelgi tähtsam luua selliseid hetki, kus on võimalik kõik jõuluostud ja kohustuslike tööde nimekirjad kõrvale jätta. Luua koht, kus teie õhtusöögikülalised saavad lõõgastuda ja keskenduda kõige tähtsamatele asjadele elus: perekond, sõbrad ja toit. Kas see hakkab juba jõuludele sarnanema?

Jõulukaunistuste väljapanek pakub alati rõõmu. Sellega on seotud palju traditsioone, kuid ühtaegu on teil ohtralt tegevusruumi oma loovuse rakendamiseks. Me kasutasime oma jõululaua katmisel kõrvuti klassikalisi pühade elemente ja paari mängulist detaili.
 
Alustage valgega – seejärel lisage värve
Valged õhtusöögitaldrikud sobivad alustuseks täiuslikult, andes teile selle karge esmamulje. Me lisasime seejärel teatavat maalähedust looduslike materjalidega, mille hulgas olid amarüll, roheline mätassammal ja pottides minijõulupuud.

Säilitage amarülli kauem 
Amarüll sobib suurepäraselt laudadele madalate kimpude tegemiseks. Kuid te võite valida ka pikad varred ja seada need laest või mujalt alla rippuma. Sel viisil säilivad need mitu nädalat. Klaaskaussides mätassambla lisamine on samuti väga hea lahendus roheliste saarte loomiseks laua keskele.
 
Täiusliku jõuluüllatuse loomine
Meie valisime õhtuks LinStyle® punast ja valget värvi õhtusöögisalvrätid. Vaadates ja katsudes tõelise kangana tunduv LinStyle® on märgatavalt pehmem ja kohevam kui tavalised pabersalvrätid. See jätab laual elegantse tekstiili mulje, kuid ilma sorteerimisele, pesemisele ja triikimisele kuluva lisatööta enne iga laudaistumist. Punastesse salvrättidesse on ülimaitsekalt paigutatud jõuluüllatused – loominguline kingitus väikese peidetud maiustuse või meenega.
 
Rõõmsaid pühi!
tork winter 2017 14044.jpg
 
Kuidas teha LinStyle® jõuluüllatust:
1. Voltige punane Linstyle® õhtusöögisalvrätt lahti ja asetage see nelinurgana tasasele pinnale.
2. Pange komm, tükk tumedat šokolaadi või väike meene toruks rullitud paberisse.
3. Keerake salvrätt hoolikalt ümber rulli.
4. Siduge mõlemalt poolt naturaalset värvi paelaga.
5. Jõulutunde suurendamiseks kinnitage juurde rohelised talvised lehed või/ja puitdetail.
 
Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:
• Tork LinStyle® valge õhtusöögisalvrätt, art. 478711
• Tork LinStyle® punane õhtusöögisalvrätt, art. 478854
 
Laadige alla Tork LinStyle® toodete teabeleht siit.

Tagasi
Printige Laadige alla