rags_original.jpg
Pühkimine ja puhastamine

Kas teie kasutate ikka veel 1970. aastate töövahendeid?

21/11/2017

Võtke nende asemel Tork puhastuslapid ning töö saab tehtud kiiremini ja väiksema vaevaga. Kaltsud kuuluvad ajalukku, tänapäeva tööstus vajab kaasaegseid töövahendeid, mis on välja töötatud konkreetsete vajaduste jaoks.

Unustage tülikad harjavarred ja rebenenud riidetükid! Tork puhastuslapid on otstarbekates hoidikutes ja jaoturites, puhtad ja tõhusad lapid on alati käepärast. Materjalide otsimisele ja töökoha korrastamisele ei kulu üldse aega.
 
Kaks korda suurem imavus
 
Katsed näitavad, et Tork puhastuslapid imavad kaks korda rohkem vett ja õli kui riidekaltsud (valged, kangast lõigatud lapid). See tähendab, et te võite kasutada vähem materjali ja ikkagi rohkem ära teha. 
TORK cleaning cloths.jpg
Samal ajal on töötamine pühkelappide struktuuri ja koostise tõttu 30 protsendi võrra kergem!
 
Vähem lahustit, madalamad kulud

Tork puhastuslapid võimaldavad vähendada kasutatava lahusti kogust kuni 40 protsenti. Ometi kaaluvad need keskmiselt kaheksa korda vähem kui kaltsud. Kui te valite Tork lapi, saate vähendada nii ohtlike jäätmetega kui ka transpordiga seotud kulutusi, tehes samas midagi keskkonna heaks.
 
Kvaliteedisüsteem ja 5 põhisoovitust
Kui tahate kindel olla, et teie ettevõte saab kontrollimisel kõrged punktid, on Tork väga hea valik. Kaltsude asendamine puhastuslappidega muudab viie põhisoovituse järgimise lihtsaks ja loob kaasaegse, puhta ja ohutu töökeskkonna. Aeg on jätta kaltsuvirn sinna, kuhu see kuulub – minevikku.

Tagasi
Printige Laadige alla