Easter table original.jpg
Einestamine

Lauakujundus lihavõttejänese stiilis

01/03/2018

Lihavõttepühad on juba lähedal, tuues endaga kaasa kirkaid kevadvärve, mille seast ei puudu lilled, võib-olla paar sulge ja arvukalt mune. Lühidalt öeldes kõik asjad, mis muudavad elu veel lõbusamaks.

Toidul on lihavõttepühade kogemuses tähtis roll. Selle juurde kuulub laua katmine viisil, mis tugevdab armastus-, sõprus-, ja kokkukuuluvustunnet.

Alustage maalähedase õhkkonna loomisega 
Kombineerige vanu ja uusi materjale ajatu tunde loomiseks, mis sobib täiuslikult peaaegu iga sündmusega. Meie alustasime oma laua katmist vana puitlauaga ja selle juurde sobivate toolidega tumeda maalähedase olustiku loomiseks, millest lähtudes kujundusega edasi liikuda.

Lisage täpselt õigeid kaunistusi easter table setting.jpg
Järgmiseks tuleb valida kaunistused. Meie tegime keskse kaunistuse jaoks kaseokstest väikesed linnupesad vutimunadega, mis suurendab külaolustiku tunnet. Lisavärvideks panime lauale klaasvaasides nartsissid ja savinõudes kobarhüatsindid, valisime vutimunadega kokkusobivad täpilised taldrikud, lisasime vanaaegsed söögiriistad, lihtsad veiniklaasid ja struktureeritud klaasist veeklaasid. 

Lihavõttejänese voltimise õpetus 
Lihavõttejänese voltimine on kerge. Lihtsalt mähkige rulli keeratud Tork LinStyle® õhtusöögisalvrätt ümber muna ja kinnitage see niidiga. Nendest saab teha ka täiuslikud kohakaardid, kirjutades munadele teie õhtusöögikülaliste nimed.

Kuidas voltida salvrätist lihavõttejänest: Tork Estonia


Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:

• Tork LinStyle® sinepikollane õhtusöögisalvrätt, volditud: art 478859 

Laadige Tork LinStyle® teabeleht alla siin 


Tagasi
Printige Laadige alla