grey_original.jpg
Einestamine

Hallides toonides lauakujundus jääb alati stiilseks

08/10/2018

Hall on värv, millest me ei väsi kunagi. Oma mitmekesisuses on see ideaalne neutraalne värvitaust lauakujunduseks ja seda saab sobitada mis tahes stiiliga – nii elegantse, romantilise, talupoja- või tahumatu tööstusliku stiiliga. Meie laseme oma stilistidel loovalt läheneda halli erinevatele varjunditele – siin on tulemus.

Helehall Tork lausmaterjalist lauakate täiendab suurepäraselt traditsioonilist valget, muutes tooni vaoshoitumaks. Meie valitud portselannõud lisasid veelgi halle nüansse ja struktuuri, samuti erinevaid tekstuuri variatsioone. Sel viisil luuakse külastajatele õhtueineks luksuslikum elamus ja sügavam tunnetus.
 
Midagi halli, midagi roosat
Kui töötatakse halliga, määratleb stiili see, mida te lisate segule, mistõttu meie valisime juurde ühe selle aasta kõige populaarsematest moevärvidest, maheda roosa lilleseadetes. Hallile lisatud roosa süvendab romantilist õhustikku, lisades sellele vaoshoitud elegantsi. Meie kasutasime kesksetes lauakaunistustes väiksemaid vaase erinevate roosade lilledega, mida võib seada ka rühmiti. Ärge kõhelge kokku panemast erinevaid vaase ja erinevaid lilli. grey_theme.jpg
 
Tork LinStyle® – tõelise kanga mulje ilma tülika lisatööta
Meie seadsime igale taldrikule halli Tork LinStyle® 1/8 eelvolditud õhtusöögisalvräti, koos kõrre ja söögiriistadega. Paremale poole panime ka musta Tork LinStyle® 1/8 volditud salvräti vastandiks heledatele ja kaunitele roosadele ja hallidele toonidele. Tork LinStyle® õhtusöögisalvrätid, mis näivad vaadates ja katsudes tõelise kangana, sobivad täiuslikult elegantse eineelamusega, ilma tülika pesemise ja triikimiseta. 
 
On aeg hakata mõtlema hallile
Me loodame, et mõni nendest soovitustest on abiks, et võiksite oma lauakujundustes rakendada kõige uuemaid suundumusi. Palun kasutage Tork LinStyle® täielikust tootevalikust ülevaate saamiseks allpool olevaid linke.  
 
Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:
 
Tork LinStyle® hall õhtusöögisalvrätt, 1/8 volditud: art. 478168
Tork LinStyle® must õhtusöögisalvrätt, 1/8 volditud: art. 478151 
Uus toode*! Tork LinStyle® hall rull-lauakate, art. 474582 
 
*Saadaval jaanuarist 2019
 
Laadige Tork LinStyle® tooteteavik alla siit

Tagasi
Printige Laadige alla