LinStyle_HRC_Original_5200x3500.jpg
Einestamine

Olge valmis. Sest rafineeritum einestamine sõltub üksikasjadest.

08/06/2016

Me mõistame täpselt nagu teiegi, et suurepärase õhtueine saladus peitub üksikasjades. Väikesed viimistlevad muudatused, kui need on hästi ette valmistatud ja läbi mõeldud, aitavad luua tugevama elamuse ja tekitavad külastajates soovi uuesti tagasi tulla. Tork LinStyle® on nii pehme, et seda on lihtne pidada luksuslikuks kangast tooteks, ehkki tegelikult on tegemist ühekordseks kasutamiseks mõeldud salvrätiga. Olete üllatunud? Ka teie külastajad üllatuvad.
 
LinStyle_HRC_article_300x200.jpgMoodsad värvid
LinStyle® salvrätid ja lausmaterjalist rull-lauakatted on kujundatud kokku sobima parajasti moes olevate värvitrendidega ning võimaldavad toitlustusasutustel paindlikumalt oma värviskeemi muuta, et sobituda sündmuse või hooaja vajadustega. Samuti on salvrättidele võimalik tellida oma isikustatud pealetrükk. Me kõik teame, kui oluline on lauakujundust aeg-ajalt muuta ja meie uuringud näitavad, et 92,5%* vastajate arvates mõjutab lauakujundus toitlustusasutuse üldmuljet. 
 
Pehme ja erilineLinStyle_HRC_article_300x300.jpg 
Tork LinStyle® tootevalik on kujundatud nii, et see sarnaneb väliselt kangaga ja lisaks on äärmiselt pehme ja painduv, mistõttu see on täiuslik valik restoranide jaoks, kus eelistatakse ühekordselt kasutatavaid tooteid, mis ometi näevad välja ja tunduvad katsudes kvaliteetse kangana. 
 
Tork LinStyle® tooted on saadaval erineva kujundusega, mis muudavad teie jaoks lihtsaks kokkusobitamise sisustuse, stiili ja vajadustega. Nagu näiteks 1/8 eelvolditud salvrätt, mis on kasutamiseks ideaalne – valmis otse pakist võetuna, säästes aega. Valige 14 värvi vahel, saadaval on 4 ja 8 voldiga õhtusöögisalvrätid, suured õhtusöögisalvrätid, kokteilisalvrätid ja söögiriistataskud koos salvrätiga – kõikide toodete eeliseks on kõrvaldatavus, biolagunevus ja FSC-sertifikaat. 
 
 
 
Hankige oma tasuta näidis kohe!
Klõpsake siia ja tellige oma Tork LinStyle näidis nüüd!
 
 
* Tork tellitud lauakujunduse  uuringu viis läbi büroo Panelwizard 2014. aastal. Uuringus osales 1000 erinveast  soost ja vanusest isikut alates 16. eluaastast. 

Tagasi
Printige Laadige alla