low lint original.jpg
Pühkimine ja puhastamine

Kas suhtute nõudlikult puhastamisse?

01/02/2018

Tork Low-Lint vähe ebemeid eraldav puhastuslapp on õhuke, kuid tugev tundlikes keskkondades kasutamiseks. Nüüd on see saadaval ka populaarses pealtlaaditavas täitepakis, mis sobib vastavale jaoturile W4.

Mõnikord võivad tavalised puhastuslapid olla liiga karedad või paksud, teie vajate aga midagi sobilikku väiksemate objektide puhastamiseks. Lahenduseks on Tork Low-Lint tugeva pinnaga puhastuslapp, mis eraldab minimaalselt ebemeid.
 
Pange see jaoturisse
Töökoha ladusaks toimimiseks soovitame paigutada puhastuslapp jaoturisse. Siis on teil lapp käepärast ja see on mustuse eest hästi kaitstud. Lapid on saadaval väiksemas suuruses (30 x 38,5 cm), mis sobivad väikepaki jaoturisse (W8), ja suuremate mõõtmetega (35,5 x 42,8 cm), mis sobivad pealtlaaditavasse jaoturisse (W4). Teil on võimalik lapid saada ka rullis ja paigutada need põranda- või seinahoidikusse.190478.png

Tehke omaenda märg lapp
Tork Low-Lint vähe ebemeid eraldava puhastuslapi kasutamisel koos Handy ämbriga võite lisada oma tavapärast lahustit või pesuainet. Lisage 2–3 liitrit oma vajadustele kohandatud segu, et saada just teile sobiva niiskusega märg lapp. Handy ämbril on tihedalt suletud kaas, mis väljastab ühe lapi korraga ja hoiab lapid nii kaua niisked, kui teil vaja on.

Tagasi
Printige Laadige alla