Tork Reflex_orginal.jpg
Pühkimine ja puhastamine

Tork Reflex™ aitab teil säästa kuni 37% paberit*

13/05/2016

Tork Reflex™ aitab teil säästa kuni 37% paberit*

Küsige ükskõik millise restorani töötajalt, mitu korda päevas ta puhastab tööpinda või letti. Ja küsige temalt, kui palju paberit tal sellele iga kord kulub. Jah, vastus on kindlasti - palju aega ja hulk paberit. Me ei saa kontrollida vedeliku või toidupuru lauale sattumist, kuid saame teil aidata paberi kasutamist kontrolli all hoida! 
Tork Reflex_in_use.jpg

Tork Reflex on ühe lehe haaval keskväljastusega olmepaber ja juba seda öeldes oleme kindlad, et te mõistate, miks see on majanduslikult tasuvam. Meie teine süsteem, juba tuttav Tork standardne keskväljastus, on mugav lahendus, mis võimaldab teil lõputult paberit võtta. Mõnel juhul on see tõepoolest väga hea. Aga kui te tahate ületarbimist vältida, kulusid ja jäätmeid vähendada, tuleks valida hoopis Tork Reflex. Lisaks kokkuhoiule on Tork Reflex paigutatud äärmiselt hügieenilisse jaoturisse, kuhu mustus üldse sisse ei pääse.
 
Haarake hügieenilisest jaoturist kiiresti ja hõlpsasti 1-2 paberilehte ja hakake säästma! Saadaval on ka teisaldatav jaotur.
 
*SCA Euroopa uuringud. 4 nädala pikkune m² tarbimistest, Tork Reflex võrreldes tavapärase keskväljastusega rullpaberiga.

Tagasi
Printige Laadige alla