Centrefeed_dispenser_run-out-indicator_orginal.jpg
Pühkimine ja puhastamine

Säilitage Tork® tühjenemisnäitaja abil pidev töövoog

29/06/2017

Neile, kes töötavad hotellis, restoranis või kohvikus, pakub Tork vajadustele sobivat lapi ja jaoturi kombinatsiooni.

Tork keskväljastusega jaotur kuulub meie kõige mitmekesisemate toodete hulka. Seda on kasutatud üle 40 aasta väga erinevates professionaalsetes keskkondades, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindu. Loomulikult saavad jaoturid tühjaks, kuid uue nutika funktsiooni lisamisega tootevalikule pole see nüüdsest enam ebameeldiv üllatus.run_out_indicator_article.jpg  
 
Tänu Tork uue tühjenemisnäitaja lisamisele võivad keskväljastusega jaoturite kasutajad nüüd õigeaegselt valmis olla paberirulli vahetamiseks. Neli sinist joont 4 meetrit enne rulli lõppu annavad kasutajatele märku, et rull hakkab otsa saama. Suurem mahaloksumine, libe pind või kiire kätepühkimine … ükskõik, kus te töötate, te ei jää kunagi ilma paberita. 
 
Kuid ühtaegu näitab see ka tõhusust. Valmisolek tähendab, et mitte keegi ei pea tõttama varurulli järele, kaotades aega, vähendades tulemuslikkust ja protsessi sujuvust. Seda teab Angela Nydén, Tork Euroopa professionaalsete hügieenitarvete vanemtootejuht, liigagi hästi:  
 
„Me teame kliendiküsitluste põhjal, et kasutajate jaoks on see väga ebameeldiv, kui keskväljastusega paberi varu on lõppemas ja see põhjustab töövoo katkestusi. Meil on hea meel esitleda tühjenemisnäitajat, sest see vähendab kõnealuseid katkestusi. Katsete käigus selgus, et 75% vastajatest peab seda funktsiooni kasulikuks, see on suurepärane uudis.”  
 
Tork keskväljastusega tühjenemisnäitajaga paberi tarnib teile kohe teie lähim Tork turustaja.
 
Lisateabe saamiseks vaadake siia

Tagasi
Printige Laadige alla