spring table_original.jpg
Einestamine

Nautige kevadise lauakujunduse õiteilu

03/04/2018

See pikk ja külmavärinaid tekitav talv on kestnud liiga kaua, eks ole? Seetõttu, kui kevad lõpuks saabub, on meil kõigil vaja saada oma osa elavatest värvidest. Rohelised võrsed ja absoluutne ilu. Elu ja taassünd. Miks mitte pakkuda oma külastajatele õhtusöögi juurde veel rohkem kevadeaja võnkeid? Siin selgitatakse, kuidas te saate seda teha.

Meie valisime oma laua katmiseks kirgaste pastelsete värvide paleti, millele on lisatud rohelist – valgete laudlinade, kausside ja taldrikute taustal. Kuna kevadeaeg on õitsemisaeg, panime elamusele punkti avamaa tulikatega ja kirsiokstega taaskasutatud moosipurkides. Rääkides rohelisest; kirsiokstelt pärit õiepungad laudlinal on samuti täiuslik kaunistus.

Jätab kanga mulje, ei tekita lisatööd spring table.jpg

Täiusliku kevadepildi maalimiseks tuleb teil hoolitseda ka väikeste detailide eest. Antud juhul on sobiv valik Tork LinStyle® õhtusöögisalvrätid. Vaatamisel ja katsumisel tõelise kangana tunduvad LinStyle ühekordselt kasutatavad salvrätid on ideaalsed ega nõua lisatööd pesemiseks, sorteerimiseks ja triikimiseks. Meie kasutasime selles näites kahte salvrätti iga külastaja kohta; suurem salvrätt inimese sülle asetamiseks ja väike hoolikalt söögiriistade vutlariks volditud.

Kas otsite veel salvräti voltimise õpetusi? 
Rääkides salvräti voltimisest – te leiate Tork Youtube’i kanalist mitmeid uusi inspireerivaid üksikasjalikke õpetusi Tork LinStyle salvrättidest kujundite voltimiseks. Uurige järele!

Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:
• Tork LinStyle® valge õhtusöögisalvrätt, volditud: art 478711
• Tork LinStyle® pistaatsiaroheline õhtusöögisalvrätt, volditud: art 478876 
• Tork lauskangast valge lauakatterull: art. 474581

Laadige Tork LinStyle teabeleht alla siin


Tagasi
Printige Laadige alla