midsummer_original.jpg
Einestamine

Meeldejäävate suviste eineelamuste loomine

30/05/2018

Laua katmine klassikaliseks jaanipäeva õhtusöögiks on inspireeriv ülesanne. Valida on võimalik nii paljude põnevate materjalide seast: värvikad lilled, rohelised võrsed, puit ja klaas. Siin näete, kuidas saate luua piduliku suvise einehetke.

Suvised õhtusöögid on sageli rahvarikkad – palju inimesi tähendab palju rõõmu. Lihtsa puitmööbli kasutamine ja laudlina kõrvalejätmine on sel puhul arukas valik, see võimaldab lihtsalt istmeid eemaldada ja lisada vastavalt sellele, milliseks pidustus kujuneb. Meie alustame tumedast puidust kokkupandava lauaga ja selle juurde sobivate toolidega, et luua oma einestamiselamuse jaoks maaläheduse õhkkond. Lisame kontrastiks valged taldrikud ja tahulised mustriga klaasid.

Kaunistamine lilledega
Lilled on nii jaanipäeva kui ka õhtusöögilaua oluline osa. Meie valisime vaasi keskseks kaunistuseks metsikud aasalilled. Väike kimp värskeid karikakraid iga tooli seljatoel annab üldmuljele viimase lihvi.

Loomingulised kohakaardid 
Siduge need ümber Taani juuretisleiva – nii ühendate toidu ja funktsiooni. midsummer_square.jpg

Jätab kanga mulje, ei tekita lisatööd
Isegi väikesed detailid, nagu lauale valitud salvrätid, täiendavad üldist pilti. Tork LinStyle® õhtusöögisalvrätid, mis tunduvad vaadates ja katsudes tõelise kangana, on suurepärane valik, kui soovite rakendada salvräti voltimise peent kunsti. Vaatamisel ja katsumisel tõelise kangana tunduvad LinStyle ühekordselt kasutatavad salvrätid on ideaalsed ega nõua lisatööd pesemiseks, sorteerimiseks ja triikimiseks.

Lehe voltimise õpetus 
Meie valisime selle lauaseade puhul lehtede voltimiseks veesinist värvi salvrätid, täiendades lauakujundust lisavärvidega. Me teame, et see tundub keerukas, kuid on tegelikult üsna konkreetne. Järgige lihtsalt meie üksikasjalikku videojuhendit. Kuidas voltida lehekujulist salvrätti

Kas otsite veel salvräti voltimise õpetusi? 
Te leiate Tork Youtube’i kanalist mitmeid uusi inspireerivaid üksikasjalikke õpetusi kujundite voltimiseks Tork LinStyle® salvrättidega. Uurige järele!

Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted: 
• Tork LinStyle® veesinine õhtusöögisalvrätt, volditud: art 478880

Laadige Tork LinStyle® teabeleht alla siin


Tagasi
Printige Laadige alla