Star-_original.jpg
Einestamine

Sügisesed eined Tork LinStyle® toodetega

14/09/2018

Loovuse jaoks on sügis suurte võimaluste aastaaeg. Samuti juhatab see sisse värvide ja materjalide paleti, mida saab kasutada kõige kaunimate eineelamuste loomiseks. Siin on meelierutav uus lauakujundus, kui teil on plaanis ühendada ametlik eine metsikute ja värvikate vormide ja lilledega.

Sügise lõimimine lauakujundusse tähendab avatud suhtumist muutustesse ja kontrastidesse. Seetõttu ärge kõhelge tavadele väljakutset esitamast, loobudes sisseharjunud stiilist – klassikalised ametliku eine atribuudid ja ekstravagantsed detailid on võrratu viis külastajatele meeldejääva elamuse loomiseks.
 
Meie alustasime selle lauakujunduse puhul klassikaliste valgete sinise lillemustriga taldrikutega sobival sinisel Tork lausmaterjalist lauakattel, pronksist söögiriistade ja stiilse väljanägemisega kristallklaaside komplektiga.
 
Ärge kõhelge metsikuks muutumast
Kuigi me jäime klaaside, taldrikute ja söögiriistade puhul klassikalise valiku juurde – siis lilleseade on see koht, kus võib väljuda raamidest. Elulõng ja tähtputked koos anemoonide ja nelkidega loovad plahvatusliku metsiku looduse tunde. Üldmulje tasakaalustamiseks pannakse lilleseade karskesse valgesse vaasi ja seda täiendatakse läbipaistvate klaasist küünlaaluste ja küünlajalgadega.Star-mail-artimg.jpg
 
Tork LinStyle® – tõelise kanga mulje ilma tülika lisatööta
Pole oluline, kas stiil on range või ohjeldamatu – kõik jõuab välja sama salvräti valikuni. Tork LinStyle® õhtusöögisalvrätid, mis näivad vaadates ja katsudes tõelise kangana, sobivad alati täiuslikult. Eriti on see nii, kui soovite tegeleda salvräti voltimise keerulise ja peene kunstiga: tähe kujuliseks volditud salvrätt – eriline lisand, mida teie külastajad kindlasti hindavad.
 
Tähe voltimisõpetus
Tähe voltimine Tork LinStyle® Midnight Blue (kesköösiniste) õhtusöögisalvrättidega on peen töö, kuid täielikult pingutust väärt. Kas tahate proovida ja oma külastajatele muljet avaldada? Lihtsalt järgige samm-sammult meie videoõpetust.
 
 
 
Kas otsite ka teisi salvräti voltimisõpetusi?
Te leiate Tork Estonia Youtube kanalilt suure hulga uusi inspireerivaid üksikasjalikke õpetusi, kuidas Tork LinStyle® salvrättidest kujundeid voltida. Uurige järele!
 
Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:
Tork LinStyle® kesköösinine õhtusöögisalvrätt, 1/4 volditud: art. 478856 
Tork lausmaterjalist kesköösinine rull-lauakate. Art. 474590 
 
Laadige Tork LinStyle® tooteteavik alla siit

Tagasi
Printige Laadige alla