Wedding_original.jpg
Einestamine

Unustamatu romantilise pulmaõhtusöögi nimel

04/07/2018

Õhus on armastust ja ka loovust. Pulmad kuuluvad nende unustamatute hetkede hulka, kus kõik peab olema täiuslik, kuni lilleseadete värvini või salvrättide kvaliteedini välja. Siin on inspireeriv soovitus, kuidas kindlustada romantiline meeleolu laua ümber.

Laua katmine pulmadeks on loomingulistest võimalustest tulvil ülesanne, kuid sellega kaasnevad ka mõned riskid, mida on raske ette ennustada, sest enamasti võib kergesti ettevalmistustega liiale minna. Seetõttu alustame lihtsast valgest Tork Airlaid lauakattest, mis sobib kokku valgete taldrikutega. Elegantsi lisavad õrnad loomingulised detailid. 
 
Lillekaunistused
Lilled on peaaegu igas pulmas üks tähtsamaid kaunistusi. Perfektse tasakaalu leidmiseks pidulikkuse ja elegantsi vahel valisime klassikaliste valgete roosidega kesksed elemendid, millesse on segatud trendikaid roosasid nelke. Buketid on viimistletud õhuliste kipslillede kimpudega. Mis puutub kipslilledesse, siis sobivad need ideaalselt ka veiniklaase kaunistama. Lihtsalt siduge kimp paelajupiga iga klaasi ümber ja ongi valmis. 
 
Kohakaardid – kas lehti on? 
Keskseid elemente seades tekib tõenäoliselt ohtralt ülearuseid roosilehti. Miks mitte neid hästi ära kasutada ja kohakaarte teha? Ehe, isiklik ja romantiline samaaegselt. 
 
Tork LinStyle® – tekstiili meenutava tekstuuriga, aitab lihtsustada ettevalmistusi
Isegi väikseimad detailid aitavad kaasa kauni pulma üldpildi loomisele, näiteks see, milliseid salvrätte kasutada. Täiuslik valik on Tork LinStyle® õhtusöögisalvrätid, mis meenutavad pealt ja ka katsudes tekstiili. Nad sobivad eriti juhul, kui soovite tegeleda salvrättide voltimise peene kunstiga: tutvustame smokingu- ja baleriinikujulisi volditud salvrätte!
 wedding_square.jpg
Smokingu ja baleriini voltimise õpetused
Sellise sündmuse puhul otsustasime anda igale külalisele tellimustööna tehtud volditud salvrätid. Volditud smokingud Tork LinStyle® kakao tooni õhtusöögisalvrättidest ja baleriinikleidid Tork LinStyle® šampanja värvi õhtusöögisalvrättidest lisavad erilist elegantsi. Kas tahate nende valmistamist katsetada? Lihtsalt järgige meie sammsammulisi videojuhiseid. 
 
 
Otsite veel salvrättide voltimise videoid? 
Tork Youtube’i kanalilt leiate palju uusi inspireerivaid sammsammulisi juhiseid, kuidas voltida Tork LinStyle® salvrätte. Vaadake seda!
 
Laua katmiseks kasutatud tooted:
Tork LinStyle® kakaovärvi õhtusöögisalvrätt, 1/4 fold: Art. 478727
Tork LinStyle® šampanjavärvi õhtusöögisalvrätik, 1/4 fold: Art. 478712
Tork Airlaid valge lauakatte rull, Art. 474581
 
Lae alla Tork LinStyle® brošüür siit

Tagasi
Printige Laadige alla