tork winter 2017 original.jpg
Einestamine

Stiilne lauakujundus unustamatuks talviseks õhtusöögiks

29/12/2017

Talv on kontrastide aastaaeg. Just siis kohtub suikuv loodus sportliku tegevusega. Jää ja lumi saavad kokku halgude ja pragiseva tulega. Ja kui väljas hakkab külmaks minema, mis sobib siis veel paremini kui soe tubane eine? Katkem õhtusöögilaud ajakohaste talveteemaliste lisanditega – LinStyle® õhtusöögisalvrättidega.

On olemas kõnekäänd: „Pimeduse minemapeletamiseks piisab ühestainsast valguskiirest”. See sobib täiuslikult kokku meie hooaja lauakatmisstiiliga. See on inspireeritud valgusest, talvistest maastikest ja tumeda metsa rõhutatud salapärast. Me otsustasime selle lauakujunduse puhul seada kaunistused valgete õhtusöögitaldrikute ümber. Lisatud hooajalillede ja palgist lõigatud ketaste abil, mida valgustas tõeliste küünalde leek, lõime unustamatu eine õhustiku.

Kasutage ära oma hallid alad tork winter 2017 13944.jpg
Me valisime täienduseks valgele ja naturaalsele pruunile LinStyle® valged ja antratsiithallid õhtusöögisalvrätid. Vaadates ja katsudes tõelise kangana tunduv LinStyle® on märgatavalt pehmem ja kohevam kui tavalised pabersalvrätid. See jätab laual elegantse tekstiili mulje, kuid ilma sorteerimisele, pesemisele ja triikimisele kuluva lisatööta enne igat laudaistumist. Sügav antratsiithall värv sobib samuti täiuslikult, kui soovite lisada pehmemat tooni. Keerake kaks õhtusöögisalvrätti teineteise ümber, et teha lihtne, kuid stiilne menüühoidja.

Jätke kõik emakese looduse hooleks 
Looduslikud elemendid sobivad talvise õhtusöögilaua katmiseks kõige paremini. Me jätame seetõttu palju emakese looduse enda hoolde. Palgist lõigatud ketastest saavad täiuslikud alused tõelistele küünaldele. Kasutage aastaaja lilli värvi lisamiseks.

Külm talv on lõpuks kohal. Soovime teile võrratut talve.


Siin on teie lauakujunduse kontrollnimekiri:
1. LinStyle® õhtusöögisalvrätid lisavad elegantsi, tundudes vaadates ja katsudes tõelise kangana.
2. Värvid – kombineerige põhiliselt neutraalseid toone – pange rõhk loodusest pärit värvidele.
3. Laske talvisel meeleolul tõeliste küünalde abil mõjule pääseda.

Lauakujunduseks kasutatud Tork tooted:
• Tork LinStyle® valge õhtusöögisalvrätt, art. 478711 
• Tork LinStyle® antratsiithall õhtusöögisalvrätt, art. 478882

Laadige alla Tork LinStyle® toodete teabeleht siit


Tagasi
Printige Laadige alla