Stylist_orginal.jpg
 
 
 
  Olge kursis uusimate suundumustega  
 
 
 
 
  trendsintablesetting_1_original.jpg  
 
 
 

Uusimad lauakatmistrendid

 
 
  Helena Strauss, disainiettevõtte „byMildred” stilist ja dekoraator, avaldab oma uusimad lauakatmisnipid. „Kasutusel on rohkem värvi ja palju looduslikke materjale – see, kuidas laud kaetud on, peaks andma külalistele vihje sellest, mida serveerima hakatakse, samas aga aitama kaasa üldise meeleolu lo ...

[ Lauakatmisnipid ] Lauakatmisnipid

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Mida ütleb pesuruum teie ettevõtte kohta?  
 
  Kas teadsite, et puhas ja värskelt lõhnav restorani tualett on palju olulisem kui sõbralik klienditeenindus või muljetavaldav toidu välimus? Uuringus, mille viisid läbi SCA ja ülemaailmne bränd Tork Ühendkuningriigis, väidetakse, et halb pesuruumi hügieen on ärile kahjulik.

[ Parem kliendikogemus ] Parem kliendikogemus

 
 
 
  DesignLine_orginal.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  ArchLetterImage_orginal.jpg  
 
 
 

Hotelli renoveerimine, mõeldes ooperile

 
 
  Suurepärase asukohaga, Oslo fjordi lähedal asuv Thon Hotel Opera pakub oma külalistele imeilusat panoraamvaadet merele. Kuna hotelli külastajate arv oli läbi aastate suur, vajas see hädasti uuenduskuuri. Kuidas sobitas hotell uue sisekujunduse suurepäraste välisvaadetega?

[ Pakkuge külalistele energiat ] Pakkuge külalistele energiat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Tellige meie HoReCa uudisleht  
 
  Registreeruge tellijaks, et saada regulaarselt uut teavet Tork kohta. Teie kui hotelli- või restoranitöötaja jaoks asjakohased tooteuudised ja inspireerivad teemad.

[ Liituge kohe! ] Liituge kohe!

 
 
 
  Support.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SCA-logo.png
 
© © 2016 SCA