Tegelge keeruliste hetkede ja külastajavoogudega

Parandage oma üldkasutatavate tualettruumide külastajate voogu, vabastage puhastamiseks kasutatavad ressursid ja suurendage jõudlust, et tulla toime isegi kõige pingelisematel tipptundidel.

 • Haridus

  Tagage hea akadeemiline keskkond igal kellaajal

  Käterättide pidev saadavalolek nõuetekohase kätehügieeni tagamiseks aitab luua positiivse tualettruumi kogemuse ning näitab kooli pühendumist õppurite ja teaduskonna heaolule. Tork PeakServe kindlustab käterättide kättesaadavuse 24/7 ja tagab sel viisil nõuetekohase kätehügieeni, vähendades ristsaastumise ohtu ja haigustest tingitud puudumisi. Vaadake, kuidas Tork PeakServe aitab kaasa 96 õppehoonest ja 13 spordirajatisest koosneva Marylandi ülikoolilinnaku üsna keerulisele hooldusele!
  Education_Original.png
  Tiim on aru saanud, et nad peavad põrandalt jäätmeid koristades vähem kummardama, sest PeakServe ei rebi paberist tükikesi.
  Bob Pils
 • Vaba aja veetmine

  Alati valmis suurt survet taluma

  Räpased ja ülerahvastatud tualettruumid on suure külastatavusega kohtade probleem nr 1. Tork PeakServe® käterätijaoturid, mis tagavad ladusa kasutajakogemuse, on kavandatud kõige tihedama külastatavusega tualettruume silmas pidades. See jätab teie külastajatele aega meeldivate emotsioonide kogemiseks ürituse toimumispaigas, vähendades samal ajal puhastustöötajate meelehärmi. Lugege, kuidas tänu Tork PeakServe lahendusele jätkub käterätte isegi kuni tuhandele külastajale päevas siseruumides paiknevas rahvarohkes HopLopi tegevuspargis.
  HopLop-riitta-hynninen_orginal.jpg
  Tork PeakServe lahendusega ei ole teil vaja muretseda käterättide otsa saamise pärast. Jaoturite taastäitmisest hommikul piisab, et käterätte jätkuks terveks päevaks, isegi kõige kiirematel päevadel.
  Kaisa Niemi
 • Tegevusala

  Pühendunud tööviljakusele ja töötaja heaolule

  Tualettruumi suurenenud jõudlus loob parema pesuruumi kogemuse, tõstab hügieenistandardeid ja kõrvaldab kitsaskohad, et parandada töötajate töövoogu. Samuti näitab see pühendunud hoolitsust töötaja eest, mis suurendab töötajate motivatsiooni ja tööviljakust. Smurfit Kappa, maailma juhtiv paberipõhise pakendi pakkuja, katsetas Tork PeakServe’i, et näha, kas see rahuldab kolmes vahetuses tegutseva 100 töötaja vajadused. Lugege, mida tiimil on öelda pärast selle murrangulise käteräti väljastussüsteemi katsetamist.
  Manufacturing_Original.png
  „Tork PeakServe® on parandanud meie tualettruumide väljanägemist. Seal on vähem segadust, vähem jäätmeid ja taastäitmisele kulub vähem aega.“
  Leigh Wallhead
 • Jaemüük

  Tutvustame, kuidas väljastada käterätte viiele miljonile külastajale

  Igal riigil on oma peamine turismiatraktsioon. Prantsusmaal on selleks Louvre. Itaalias on selleks Püha Peetruse katedraal. Rootsis on kaubamaja, mis asub keset Hallandi metsi. Ligi viie miljoni külastajaga aastas oli Gekåså Ullared sobiv valik uue ja innovatiivse käterätisüsteemi Tork PeakServe® testimiseks.
  Shoppa_kassan_original.jpg
  ,,Süsteem toimetati õigeaegselt kohale. Me soovime, et Tork PeakServe oleks saadaval kõikjal kaubamajas. See teeb meie töö lihtsamaks. Ilmselt ei mõtle kõik nii tihti käterättide peale, kuid meie jaoks on see oluline.”
  Ulrika Kerttu
 • Üldised küsimused

  Suurendage pesuruumi tõhusust

  Meie värskeim uuendus kehtestab sujuva, jadaväljastusega käterätivoo uue standardi. Meie õhuke jaotur mahutab 35% rohkem kui muud turul olevad tooted. Uurige järele, kuidas Tork PeakServe® võib paberi otsa saamist ennetada, teenindades taastäitmiste vahel rohkem külastajaid ja parandades pesuruumi kogemusi mis tahes hoones, olenemata tegevusvaldkonnast.
  General_Original.jpg
 • Lennujaam

  Valmistumine külastatavuse tipptundideks

  Kirsten Paarupil on kiire. Kõige suurema külastatavusega hooajal ujutab Taani suuruselt teise, Billundi lennujaama üle reisijate tulv, kes liiguvad edasi-tagasi kolme lähedal asuva teemapargi vahel: Legoland Billund, Lalandia Aquadome ja Givskudi loomaaia Lion Park. Kirsten teab lennujaama puhastusmeeskonna juhtimise kaheteistkümne aasta pikkuse kogemuse põhjal, et suvise rahvamassiga toimetulemiseks on ainult üks viis: planeerimine.
 • Tervishoid

  Hügieenistandardite hoidmine

  Tervishoiuasutuste üldkasutatavates pesuruumides on ebaühtlaselt muutuva külastatavuse tõttu raske pidevalt tagada kõrgeid hügieenistandardeid. Tork PeakServe® vähendab jaoturi kontrollimiste arvu, võimaldades teie koristajatel kulutada rohkem aega oluliste alade puhastamisele. Paberkäterättide pidev varu üldkasutatavates pesuruumides vähendab saastumise ohtu.
  Tork-PeakServe-healthcare_original.jpg
 • Büroo

  Tagage igapäevane heaolu

  Kvaliteetne tualettruumi kogemus näitab, et te hoolite oma töötajatest, ja loob teie külastajate jaoks õige kuvandi. Tork PeakServe® aitab teil kehtestada suurepärase tualettruumi kogemuse uue standardi, tagades töötajate heaolu, vähendades haiguspäevi ja andes tööl rahuliku meele.
  Tork-PeakServe-office_original.jpg
 • Haridus
  tumbnailItemImage
 • Vaba aja veetmine
  tumbnailItemImage
 • Tegevusala
  tumbnailItemImage
 • Jaemüük
  tumbnailItemImage
 • Üldised küsimused
  tumbnailItemImage
 • Lennujaam
  tumbnailItemImage
 • Tervishoid
  tumbnailItemImage
 • Büroo
  tumbnailItemImage

Võta meiega ühendust

Uurige järele, kuidas meie murranguline käterätiväljastus võib aidata teie külastajate tualettruumi kogemust parandada.

Helistage meile otse:

+372 671 15 00

Tasuta proovimine

Registreeruge Tork PeakServe’i tasuta prooviperioodiks®

Võtke meiega ühendust tasuta proovimisvõimaluse taotlemiseks, et teada saada, kuidas Tork PeakServe® võib paranda teie suure külastatavusega puhkeruumiga seotud kogemust.

Palun sisestage eesnimi
Palun sisestage perekonnanimi
Palun sisestage õige e-posti aadress
Sisestage telefoninumber
Palun valige oma töövaldkond
Palun valige oma ametikoht
Palun sisesta ettevõtte nimi
Sisestage aadress
Sisestage sihtnumber
Sisestage linn
Sellel vormil on vaja esitada teie kontaktandmed, et saaksime vastata teie päringule e-posti teel. Tutvuge meie kasutustingimuste ja isikuandmete kaitse põhimõtetega, et saada üksikasjalik ülevaade, kuidas me kaitseme ja haldame teie esitatud andmeid.
Palun kinnitage, et te olete lugenud isikuandmeid ja kasutustingimusi käsitlevat teavet
Palun märkige recapthca
Tork Peakserve pakub puhastustöötajatele suuremat paindlikkust

Suurem paindlikkus jätab puhastamiseks rohkem aega

 • Võtke kaasa kaks korda rohkem käterätte, sest need on 50% võrra kokku surutud. 
 • Vähendage täitmisaega poole võrra, sest jaoturisse mahub kuni 2100 käterätti. 
 • Jaotur jääb õhukeseks, mahutades ometi 35% rohkem kui muud turul olevad tooted.*

Tork Peakserve: suunake külastajad kiiremini sisse ja välja

Suunake külastajad kiiremini sisse ja välja

 • Vältige käterättide otsa saamist nende 250% suurema hulgaga*
 • Kiirem väljastamine võimaldab külastajat teenindada 3 sekundiga – kiiremini kui õhuvooluga kuivatamisel.
 • Täitmiste vahel teenindate 600* külastajat rohkem

Vähem jäätmeid ja väike tarbimine

Vähem jäätmeid ja väike tarbimine

 • Meie patenteeritud jadaväljastusega käterätisüsteemiga on käteräti võtmine alati ladus ja lihtne
 • Väiksem tarbimine tänu ükshaaval väljastamisele
 • Väiksemad kimbud ja harvemad veod koormavad vähem keskkonda

Meie viimase uuenduse selgitus

1

Kokkusurumine

Kimbud on 50% võrra kokku surutud, tänu millele ühte jaoturisse mahub kuni 2100 rätikut*
2

Arukas laadimine

Kimbud laaditakse altpoolt, seetõttu toimub taastäitmine alati kiiresti Uute kimpude laadimisel haakuvad need üksteisega
3

Kerge väljastus

Kimbud väljastavad katkestuseta ühe käteräti korraga