ImageDesignLine_original.jpg

Teie järgmine kujundusprojekt: pesuruum, pesujaam, tootmisalad, toitlustus

Torkil on neli auhinnatud dosaatorisarja täielike BIM-mudelitega. Dosaatorid vastavad rangetele hügieeninõuetele ja nende kaasaegne disain on ühendatud suure funktsionaalsusega. Kuna SCA on ettevõte, mida tuntakse tänu säästva arengu ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse alal tehtud tööle, on kujundusprojektide jaoks SCA brändi Torki valimine teie klientide jaoks turvaline valik.

BIM Objekt


Torki BIM-mudel on üksnes hiireklõpsu kaugusel!
Laadige oma Torki BIM-mudel alla!
 

Tork Image Design


Auhinnatud roostevabast terasest dosaatorid disainile orienteeritud paikadesse: kõrgetasemelistesse büroohoonetesse, restoranidesse, hotellidesse, golfiklubidesse, erakliinikutesse, spaadesse ja spordikeskustesse. Tootevalikus on nii anduriga kui ka manuaalseid variante, mis sobituvad kaunilt sisekujundusega.

Tork Elevation


Auhinnatud dosaatorisari mustast või valgest plastist igapäevasesse pesuruumi või pesujaama. Dosaatorite ulatuslik sortiment hõlmab nii anduriga kui ka manuaalseid variante, mille käsitsemine on vanuritele, lastele ja puuetega inimestele tõestatult hõlpsam.

Tork Performance


Auhinnatud tugevast plastist dosaatorisari pilkupüüdvas punase-musta või türkiisi-valge kombinatsioonis mitmesuguste tootmisalade jaoks, näiteks toitlustusasutuste, autoremondi- ja mehhaanikatöökodade ruumidesse. Disain toetab ergonoomilisust ja tarbimise vähendamist.

Tork Xpressnap®


Auhinnatud Image tootesari, mille harjatud alumiiniumist või pähklipuust stiilsed dosaatorid sobituvad elegantselt sisekujundusstiiliga; tippbüroodele ja disainile orienteeritud toitlustusteenuse pakkujatele. Signature tootesari punastes, mustades või hallides toonides sobib oma nutika reklaamaknaga igapäevase toitlustusteenuse pakkujatele.

SCA ja jätkusuutlikkus


Kui soovite rohkem teada SCA ja jätkusuutlikkus, kliki lingil.