Product group 1 Rectangle.tif

Toitlustamine

Tork pakub sobivaid lahendusi söögiaegadeks, ükskõik kus teie büroos. Pakume lahendusi olukordades, kus paljud töötajad peavad sööma lühikese aja vältel, pidades siiski silmas, et einepaus korrektses keskkonnas on väga oluline osa tööpäevast. Kui peaksite otsima stiilsemaid lahendusi, kus mulje jätmine on määrav, leiate meie valikust sobiva toote.

Pühkimislapid


Soovitatavad tooted

Õnnetusi juhtub. Ja sel juhul olete rõõmus, et käepärast on Torki dosaator. Pole vahet, kas see on maha loksunud kohv või taldrikuservalt pudenenud toit, selle lahendusega on olukord kontrolli all. Tork Mini kesktõmbega dosaatori abil saate lähtuvalt vajadusest valida täpse koguse imavat paberit. Sellel dosaatoril, mis on mõeldud lekete ärapühkimiseks, desinfitseerimiseks ja muudeks pühkimistoiminguteks, on palju eeliseid.

Tork Mini kesktõmbega jaotur

Tork Mini kesktõmbega...

Artikkel : 558000

Tork Wiping Paper Plus pühkepaber

Tork Wiping Paper Plu...

Artikkel : 101221

Salvrätikud


Soovitatavad tooted

Tork Xpressnap salvrätikute doseerimissüsteem – 2014. aasta Red Dot tootedisaini auhinna võitja, mis sobitub täiuslikult teie kohvinurka või puhketuppa, saadab teie töötajatele ja külastajatele sõnumi, et hoolite nende kogemusest. Tänu atraktiivsele disainile muutub see pähklipuutoonides salvrätikute dosaator osaks interjöörist. Võrrelduna traditsiooniliste salvrätikute dosaatoritega vähendab ükshaaval doseerimine salvrätikute kasutamist 25% võrra, säästes raha ja vähendades jäätmeid.

Tork Xpressnap® salvrätikujaotur – pähklipuu

Tork Xpressnap® salvr...

Artikkel : 273002

Tork Xpressnap® Extra Soft lehe kujutisega kaunistatud valge jaoturisalvrätik

Tork Xpressnap® Extra...

Artikkel : 13670

Käterätikud


Soovitatavad tooted

Selleks et sobituda ka kõige väiksemate kohvinurkade interjööriga, on Tork töötanud välja minivariandi „suurest vennast“, milleks on Tork Xpress Multifold käterätikute dosaator. Tork Xpress Multifold Mini käterätikute dosaatoril on väga õhuke disain, mis säästab ruumi. Innovaatiline lahendus piirab bakterite levikut tänu disainile, mis laseb puudutada ainult seda paberit, mida kasutate. Tork Xpress Multifold käterätikute dosaator tagab teile ja teie kolleegidele ülima mugavuse maksimaalse hügieeniga.

Tork Xpress® Multifold Mini käterätipaberi jaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 552100

Tork Xpress® Extra Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Extra So...

Artikkel : 100297

Seep


Tork Mini vedelseebi dosaator on kompaktse disainiga, mistõttu see sobib kasutamiseks kitsastes kohtades või kraanikausi kõrval. Pärast käte pesemist seebiga saadab teid värske ja kerge lõhn. Tork aitab teil tagada kätehügieeni nõuetele vastavust, pakkudes õigeid tooteid teie kohvinurga jaoks.

Tork Mild Mini vedelseep

Tork Mild Mini vedelseep

Artikkel : 420502

Puhastuslapid


Soovitatavad tooted

See on vastupidav ja hea imavusega puhastuslapp, mis sobib täiuslikult kohvinurga ja laudade pühkimiseks. Seda saab kasutada korduvalt, kartmata rebenemist. Saadaval erinevates värvides, et vältida ristsaastumist. 

Tork värviline vastupidav puhastuslapp

Tork värviline vastup...

Artikkel : 194450