Hotel.tif

Hotellid

Pakkuge iga päev oma külaistele värsket, puhast ja mugavat majutust. Meie isikliku hügieeni ja pindade puhastamiseks mõeldud ning desinfitseerivad tooted aitavad teie meeskonnal puhastustoiminguid kiiresti teha, et saaksite pühendada rohkem aega külalistele koduse õhkkonna loomiseks.

Tutvuge meie soovitustega erinevate hotellikeskkondade jaoks.

Einestamine

Looge meeldiv õhkkond vajalike teenuste pakkumiseks, kasutades salvrättide ja lauatarvete kombinatsiooni, mis täiendavad teie teemat. Olenemata sellest, kas serveerite kiireid suupisteid, ainult jooke või viiekäigulisi söögikordi, saame aidata teil säästa aega ja raha toodetega, mis tagavad vajadustele vastava efektiivsuse ja funktsionaalsuse.
Meie soovitused

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Alates söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni aitavad meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid teil iga tööga kindlalt hakkama saada.
Meie soovitused

Pesuruum

Positiivsed emotsioonid pesuruumist kujundavad seda, kuidas kliendid teie ettevõtet tajuvad. Pakume laias valikus dosaatoreid ja puhastusvahendeid, et saaksite head muljet jätta.
Meie soovitused

Külalistoad

See on tähelepanu pööramine detailidele, mis loob teie külaliste jaoks kodutunde. Meie isikliku hügieeni tooted, pindade puhastamiseks mõeldud tooted ja desinfektandid aitavad iga päev teie külalistel püsida värske ja puhtana ning tunda end mugavalt.
Meie soovitused

Muud alad

Iga puutepunkt on võimalus avaldada muljet oma külalistele. Kujundage värske puhas keskkond igas aspektis, kasutades meie mugavaid hügieenisüsteeme ja tarvikuid. Meil on kõik, mida vajate meeldejääva ja ootustele vastava õhkkonna loomiseks.
Meie soovitused

Soovite saada lisateavet teiste fookusvaldkondade kohta?

Kitchen.tif

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni - meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid aitavad teil iga tööga kindlalt hakkama saada. Meie soovitused
Lasteaed

Lasteaed

Videomäng „Ella’s Hand washing adventure“ (Ella kätepesu seiklus) innustab ja motiveerib käsi pesema. Head kätehügieeni harjumused kujunevad varases eas. Meie soovitused
ImageDesignLine_original.jpg

Pesuruum

Kasutades meie kvaliteetsete pesuruumitoodete sarja, on klientidele ja kolleegidele õige mulje jätmine lihtne. Kõik soovitused seavad esikohale teie ettevõtte vajadused. Meie järeleproovitud ja testitud kombinatsioonid teevad valiku lihtsaks. Oleme jaganud oma soovitused järgmiselt. Meie soovitused