IgorE-20150411-0587_white.tif

Iseteenindus

Iseteeninduse puhul, pakkudes klientidele samal ajal seda, mida nad tahavad, võib hügieenitaseme säilitamine keeruline olla. Taastäitmine, jäätmekäitlus ja ladustamine peavad kulgema nii sujuvalt kui võimalik. Meie nutikate doseerimistoodete sari, kaasa arvatud Tork Xpressnap salvrättide dosaatorsüsteem, on välja töötatud selleks, et teie personal saaks isegi tipptunnil pühendada klientidele rohkem aega ja tagada rahulolu.

Salvrätikud


Soovitatavad tooted

Vähendage salvrätikute kasutamist 25% võrra võrrelduna traditsiooniliste salvrätikute dosaatoritega*, kasutades meie Tork Xpressnap® salvrätikute doseerimissüsteemi. Ükshaaval doseerimine vähendab salvrätikute raiskamist ja parandab hügieeni. See võib ka säästa teie hoiuruumi ning vähendada täitmise ja uuesti tellimise sagedust. Dosaatorid on saadaval erineva stiiliga ja erinevates värvides; saate ka nii dosaatoreid kui ka salvrätikuid ettevõtte maine edendamiseks isikupärastada. 
Kui väiksem salvrätik on eelistatavam, võite loota meie Tork Xpressnap® einesalvrätikute doseerimissüsteemile, mis on omadustelt võrdväärne Tork Xpressnap® süsteemiga, kuid mille suurus moodustab viimasest 60%. See on ideaalne väikestel laudadel ja suupistete jaoks.
* Võrrelduna traditsiooniliste salvrätikute dosaatoritega. 

Salvrätijaotur Tork Xpressnap Snack®

Salvrätijaotur Tork X...

Artikkel : 274003

Tork Xpressnap Snack® valge jaoturisalvrätik

Tork Xpressnap Snack®...

Artikkel : 17840

Pinna puhastamine ja desinfitseerimine


Soovitatavad tooted

Kiireks ja tõhusaks pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks leiate sobiva toote meie Torki pühkimispaberite, Torki puhastuslappide ja Torki dosaatorite valikust, mis aitavad teil säästa aega ja vaeva. Hügieeni tagamiseks vajalikud toimingud saavad tehtud kiiresti, kui tööks on valitud õiged pühkimislapid. Meie tootevalikusse kuuluvad ka värvikoodiga lapid, mis aitavad vältida ristsaastumist.