Support.jpg

Külalistoad

See on tähelepanu pööramine detailidele, mis loob teie külaliste jaoks kodutunde. Meie isikliku hügieeni tooted, pindade puhastamiseks mõeldud tooted ja desinfektandid aitavad iga päev teie külalistel püsida värske ja puhtana ning tunda end mugavalt.

Tualettpaber


Soovitatav toode

Torki keskmise suurusega rulltualettpaberi süsteemiga ei lõpe paber kunagi otsa. See sobib suurepäraselt külalistubadesse, kus lihtne funktsionaalsus ja atraktiivne disain on tähtis. Taastäitmine on lihtne ja mugavuse tagab meie Tork Soft Premium Tissue kvaliteet.

Kosmeetiline salvrätik


Soovitatav toode

Pakkuge oma külalistele meie eriti pehmete ja imavate Torki kosmeetiliste salvrätikutega täiendavat mugavust. Need tarnitakse kompaktsetes pappkarpides, et teie külalised saaksid neid alati käepärast hoida.

Pinna puhastamine ja desinfitseerimine


Soovitatavad tooted

Pindade kiirel ja efektiivsel puhastamisel ja desinfitseerimisel aitavad Torki pühkimispaberid, Torki puhastuslapid ja Torki dosaatorid teie majapidamisosakonnal aega ja vaeva säästa. Kui on valitud õige pühkimispaber, saavad ülesanded kiiresti tehtud.

Klaasialused


Soovitatav toode

Meie hügieenilised ühekordselt kasutatavad Torki joogiklaaside alused on saadaval erinevates värvitoonides, et kaitsta mööblit ja luua õige kuvand.

Kokteilisalvrätikud


Soovitatavad tooted

Muutke oma klientide sündmused erilisteks, kasutades kvaliteetseid, pehmeid ja imavaid Torki salvrätikuid. Leidke sobiv toode valikust, mis hõlmab kaasaegse disainiga ja klassikaliste värvidega artikleid. Neid on lihtne kombineerida lauaseadetega. Lisaks sellele muudab meie pealetrüki kasutamine iga sündmuse veelgi meeldejäävamaks, jättes samal ajal positiivse mulje teie ettevõttest.