Washroom.tif

Muud alad

Iga puutepunkt on võimalus avaldada muljet oma külalistele. Kujundage värske puhas keskkond igas aspektis, kasutades meie mugavaid hügieenisüsteeme ja tarvikuid. Meil on kõik, mida vajate meeldejääva ja ootustele vastava õhkkonna loomiseks.

Pinna puhastamine ja desinfitseerimine


Soovitatavad tooted

Pindade kiirel ja efektiivsel puhastamisel ja desinfitseerimisel aitavad Torki pühkimispaberid, Torki puhastuslapid ja Torki dosaatorid teie majapidamisosakonnal aega ja vaeva säästa. Kui tööülesandeks on valitud õige pühkimisvahend, saavad hügieeni tagamiseks vajalikud toimingud tehtud kiiresti.

Käte desinfitseerimine


Soovitatav toode

Desinfitseerige ja niisutage meie alkogeel-desinfektandiga. See desinfitseerib käsi tänu lisatud niisutajale kiiresti ja kaitseb nahka. Koos meie käed-vabad Tork dosaatoriga, mis on varustatud käsihoovaga, on hügieen tagatud ja ristsaastumine viidud miinimumini.

Kosmeetiline salvrätik


Soovitatav toode

Pakkuge oma külalistele meie eriti pehmete ja imavate Torki kosmeetiliste salvrätikutega täiendavat mugavust. Need tarnitakse kompaktsetes pappkarpides, et teie külalised saaksid neid alati käepärast hoida.