Easy handling.tif

Tork Easy Handling™

Meie ergonoomilise disainiga ja Tork Easy Handling™ funktsioonidega tooted teevad meie kastide ja kottide käsitsemise lihtsamaks. Puhastustöötajad säästavad aega ja jõupingutusi. Rutiinsed tööd tehakse kiiresti ja mugavamalt. See säästab aega ja energiat tähtsamaks tööks. Meie uurimistöö näitas, et Torki transpordipakendit käsitsetakse mitu korda, enne kui tooted lahti pakitakse ja lõpuks kasutusele võetakse. Peale selle teame, et tööga seotud terviseprobleemid on puhastustöötajate seas tavalised, tulenevalt töökeskkonnast ja rasketest füüsilistest tööülesannetest. Kuna maailmas käsitsetakse iga nädal suures koguses hügieenitooteid, tulime järeldusele, et võiksime olukorda muuta, parendades meie transpordipakendit. Kasutades biomeetrilisi andmeid ja ergonoomikat, võime olla kindlad, et leiame kõige kasutajasõbralikuma disainiga lahendused. Nüüdseks on meil terve seeria transpordipakendi lahendusi, mis teevad töötamise meie lõppklientide jaoks kiiremaks, lihtsamaks ja ergonoomilisemaks.

Tork Easy Handling kast


Saadaval rull- ja volditud paberkäterätikutele ja tualettpaberile.

Puhastustöötajad veedavad kogu päeva füüsilist tööd tehes, mis võib nende kehale kurnavat mõju avaldada. Kui saate kergendada oma meeskonna töökoormust, saavad sellest kasu kõik, näiteks seljavalu vähenemise või suurema tõhususe kaudu. Seepärast ongi Tork Easy Handling kast varustatud praktiliste käepidemetega, mis võimaldavad kandmist ühe või kahe käega. Kastile lisatud perforeeringud lihtsustavad selle avamist, lamendamist ja kõrvaldamist.

Tork Extra Soft Singlefold Premium käterätik

Tork Extra Soft Singl...

Artikkel : 100278

Tork Easy Handling plastikkott


Saadaval volditud käterätikutele ja Tork SmartOne® tualettpaberile.

Kui aeg ja hoiuruum on piiratud, ei soovi te pakendi pärast rohkem aega ja ruumi kaotada, kui see on hädapärast vajalik. Seepärast on Tork Easy Handling plastikkottidel perforeeritud avad koti külgedel ja ülaosas, mis hõlbustavad avamist. Kuna kott võtab ise väikseima kuju, vajab see riiulil minimaalselt ruumi ja on tühjana lihtsalt äravisatav. Teie meeskond oskab tunda rõõmu ka sellele kinnitatud nutika käepideme üle, mis teeb kandmise mugavaks.

Tork Xpress® Extra Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Extra So...

Artikkel : 100297

Tork Xpress® Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Soft Mul...

Artikkel : 120289

Salvrätikarp nüüd Tork Easy Handling® omadustega


Saadaval tavaliste salvrättide jaoks.

Kui lähete laoruumi, siis tahate otsitava kiiresti üles leida ja hõlpsasti kätte saada. Nii lihtne see ongi. Me lõime seda silmas pidades uue Tork Easy Handling® omadustega salvrätikarbi. Müügiriiulile panekuks valmis pakendit on ühtviisi lihtne ladustada ja sellele juurde pääseda ning te leiate salvrätid kohe oma varude seast üles. Seetõttu – mida vähem aega te kulutate laoruumis, seda rohkem aega saate pühendada oma külastajatele.