Pühkimine ja puhastamine

Aidake oma klientidel saada parimaid puhastustulemusi väikseima vaevaga. Tutvuge meie professionaalsete pühkimisvahendite laia valikuga. Iga pühkimisvahend on tehtud sihtotstarbeliselt konkreetsete ülesannete jaoks. Kui pühkimisvahend on ülesande jaoks sobiv, saab töö tehtud kiiremini ja väiksema jõupingutusega.
Valige õige pühkimislapp
Valige õige dosaator

Pühkimine ja puhastamine

Pühkimine tootmisalal

Lekete pühkimine, vedelike imamine ning mustusest ja tolmust puhastamine on tavalised tootmisele eelnevad ülesanded. Mida kiiremini need sooritatakse, seda varem saate alustada tööd. Meie universaalsed pühkimislapid on tugevad, paindlikud ja suure imavusega. Need hoiavad tööriistad kuivana, pinnad plekkideta ning siseosad töökorras. Kui dosaator on läheduses, ei tule pühkimisvahendit kaugelt otsida.
Meie soovitused

Puhastamine

Regulaarne hooldus, nagu mustuse ja püsivate plekkide eemaldamine pindadelt, masinatelt ja tööriistadelt, hoiab tööseisakud minimaalsetena. Meie lapid − kuivad või veega, lahustiga või pesuainega kasutatavad − aitavad puhastamisel. Meie puhastuslapid, mis on vastupidavamad kui paber, kestavad kauem, on efektiivsed ning säästavad aega ja raha.
Meie soovitused

Poleerimine

Läikega ja kaitstud viimistluse saamiseks toob mis tahes pinna parimad omadused esile poleerimisvahendi pinnale kandmine ja hõõrumine poleerimislapiga. Võtmeks on sihtotstarbelise lapi kasutamine, mis on piisavalt pehme, et vältida kriimustamist poleerimisvahendi pingevabal pinnale kandmisel. Meie sihtotstarbelised poleerimislapid imavad ja vabastavad poleerimisvahendit ühtlaselt, vähendades tööle kuluvat aega ja parandades efektiivselt üldtulemust. 
Meie soovitused

Pesujaam

Säästke aega Torki pesujaamadega, mis on paigutatud teie töötajate lähedale. Mida kiiremini saab käsi pesta ja kuivatada, seda varem saab alustada järgmise tööga.
Meie soovitused

Pesuruum

Tork pakub laias valikus kvaliteetseid pesuruumitooteid klientide ja töötajate eest hoolitsemiseks. Meie pesuruumitoodete sortimendis on hügieenilised, kasutamiseks mugavad, suuremahulised ja kulutõhusad süsteemid.
Meie soovitused