Healthcare 2.tif

Tervishoid

Iga tervishoiuasutus on pühendunud oma patsientide elukvaliteedi parandamisele. Meie kätepesu hügieenisüsteemid on spetsiaalselt välja töötatud tervishoiutöötajate jaoks ja vähendavad oluliselt nakkusohtu. Seega on teie kolleegidel lihtsam hügieenitaset kõrgel hoida ja keskenduda kõige olulisemale − patsiendihoolduse kõrgete standardite tagamisele. Kuidas saame meie aidata teil oma meeskonna, patsientide ja asutuse eest paremini hoolt kanda?

Tutvuge meie tervishoiutoodete ning vastavate teenuste ja soovitustega.

Patsiendihooldus

Patsiendihoolduse toetamiseks ning tervishoiutöötajate ja külaliste hügieeni tagamiseks pakume täielikku valikut käte ja pindade hügieeni tagavaid põhitooteid. Meie pehmetoimelised seebid, pehmed mitmeotstarbelised rätikud, efektiivsed desinfektorid ja niisutavad loputusvedelikud sobivad ideaalselt patsiendi ruumi kontaktpindade puhtuse tagamiseks. Kui meie kaasaegsed hügieenilised dosaatorid on käepärast, on nõuete järgimine paremini tagatud ja nakkuste vältimine lihtsam.
Meie soovitused

Hoolekanne

Hoolekandeasutuse hügieeninõuetega tagate koduse vabaduse. Toetamaks teid tundlike patsientide eest hoolitsemisel ja nakkuste leviku peatamisel, aitame teil kindlaks määrata, kus käte hügieen kõige paremini toimib. Tutvuge meie pehmete rätikute ja õrnatoimeliste nahahooldustoodete täieliku valikuga, mis on ette nähtud sagedaste pesijate jaoks. Ja selleks, et ühendada head hügieeni värske disainiga, mis on lihtsalt puhastatav ning turvalisuse ja hügieeni tagamiseks võtmega lukustatav, tutvuge meie pilkupüüdvate dosaatoritega.
Meie soovitused

Steriliseerimisruum

Hügieenile tuleb erilist tähelepanu pöörata enne ja pärast operatsiooni. Steriliseerimisruumi standardid on kahtlemata ranged ja nende järgimine on vajalik, et vältida nakkusi. Meie soovitused käte hügieeni tagamiseks vastavad rangeimatele nõuetele ja on kooskõlas kehtestatud steriliseerimisruumi eeskirjadega, aidates nii tervishoiutöötajatel vigu vältida. Meie tooted on pisikute suhtes halastamatud, kuid aitavad kaitsta nahka. Tervishoiutöötajad, kes pidevalt pesevad või desinfitseerivad oma käsi, teavad, kui oluline on hea nahahooldus.
Meie soovitused

Raviruum

Raviruumid on tegevusrohked kohad. Iga uue patsiendi, uue tervishoiutöötaja ja uue pinnaga kokkupuutumisel mitmekordistub ristnakkuse oht. Hügieeni säilitamine enne ja pärast iga patsiendi ravimist ning selle ajal on ainus viis, kuidas peatada nakkuste levikut. Sagedased pesijad hindavad meie õrnatoimelisi, kuid tõhusa koostisega nahahooldustooteid ja pehmeid käterätikuid. Ja kuna ruumi on vähe, on meie dosaatorid kompaktsed ja lihtsalt kasutatavad, mis kindlustab nõuete järgimise. 
Meie soovitused

Avalik pesuruum

Hea hügieenitaseme hoidmine avalikus pesuruumis on lihtsam, kui saate kasutada lihtsalt hooldatavaid hügieenisüsteeme. Kiiresti täidetavate, kinniste täitetoodete ja suuremahuliste dosaatoritega tagate hea hügieenitaseme enamatele külastajatele ja personalil on aega tegeleda kriitilisemate töödega. Kasutage meie ükshaaval doseeritavaid universaalseid rätikuid, et pühkida kiiresti pritsmeid, kuivatada käsi ja vähendada jäätmeid.
Meie soovitused

Pesujaam

Meie pesujaam on täielikult varustatud, et teha käte hügieeninõuete järgimine lihtsamaks. Tervishoiutöötajaid toetatakse täielikult igas käte hügieeni aspektis, otse patsiendi juures. Töötajad, kes peavad sageli oma käsi pesema, hindavad meie õrnatoimelise koostisega nahahooldustooteid. Meie vahu- ja vedelseebid, alkoholi sisaldavad desinfektorid ja loputusvedelikud puhastavad, desinfitseerivad ja niisutavad käsi efektiivselt, kuid õrnalt. Pehmed käterätikud kuivatavad käsi ärritust põhjustamata. Meie kompaktsed lehthaaval paberkäterätte väljutavad dosaatorid ja suletud ja täidetavad nahahooldusvahendite dosaatorid tagavad hügieeni ja väldivad ristsaastumist.
Meie soovitused

Soovite saada lisateavet teiste fookusvaldkondade kohta?

Wiping and Cleaning 1.tif

Pühkimine ja puhastamine

Igapäevaste tööülesannete sooritamisel, näiteks lapiga õlilekke pühkimisel või pinnale viimase lihvi andmisel, püsite meie hügieenilisi lappe ja dosaatoreid kasutades tempos. Meil on olemas teile vajalikud tooted. Seega saate keskenduda sellele, mis on teie jaoks kõige olulisem. Meie soovitused
ImageDesignLine_original.jpg

Pesuruum

Kasutades meie kvaliteetsete pesuruumitoodete sarja, on klientidele ja kolleegidele õige mulje jätmine lihtne. Kõik soovitused seavad esikohale teie ettevõtte vajadused. Meie järeleproovitud ja testitud kombinatsioonid teevad valiku lihtsaks. Oleme jaganud oma soovitused järgmiselt. Meie soovitused
Kitchen.tif

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni - meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid aitavad teil iga tööga kindlalt hakkama saada. Meie soovitused