Healthcare 2.tif

Patsiendihooldus

Patsiendihoolduse toetamiseks ning tervishoiutöötajate ja külaliste hügieeni tagamiseks pakume täielikku valikut käte ja pindade hügieeni tagavaid põhitooteid. Meie pehmetoimelised seebid, pehmed mitmeotstarbelised rätikud, efektiivsed desinfektorid ja niisutavad loputusvedelikud sobivad ideaalselt patsiendi ruumi kontaktpindade puhtuse tagamiseks. Kui meie kaasaegsed hügieenilised dosaatorid on käepärast, on nõuete järgimine paremini tagatud ja nakkuste vältimine lihtsam.

Seep


Soovitatavad tooted

Meie Tork Extra Mild vahuseep on õrnatoimelise koostisega, mis sobib ideaalselt mugavaks kasutamiseks nii personalile kui ka patsiendile. Eriti õrnatoimelist koostist on testitud dermatoloogiliselt ja nahahooldusvahendi koostisained sobivad hästi tundliku nahaga kasutajale, kes sageli käsi peseb.
Torki vahuseebi dosaatorist, mis on varustatud Intuition™  anduriga, saab vahendit väljutada ilma puuteta või ka käsitsi, kui vaikus on oluline. Seetõttu sobib see paindlik süsteem patsientide ruumidesse, kus tuleb järgida kätehügieeni nõudeid.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Tork Extra Mild vahuseep

Tork Extra Mild vahuseep

Artikkel : 520701

Käterätikud


Soovitatavad tooted

Käte kuivatamine on oluline samm ristsaastumise vältimisel. Kuid müra, mis tekib patsientide ruumidesse paigaldatud käterätikute dosaatoritest, võib häirida neid, kes vajavad paranemiseks vaikust. Meie Tork Xpress™ Multifold käterätikute dosaatorid garanteerivad usaldusväärse lehthaaval doseerimise ilma mürata. Tork Advanced ja Premium klassi paberkäterätikud on disainitud imamise kiirendamiseks ja patsutamisega kuivatamise võimaldamiseks, nii et marrasknahk säilib. Lisahoolitsuseks.

Tork Xpress® Multifold käterätipaberi jaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 552000

Tork Xpress® Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Soft Mul...

Artikkel : 120289

Desinfektant


Soovitatavad tooted

Maailma Tervishoiuorganisatsioon (WHO) soovitab patsiendihoolduses pöörata tähelepanu viiele olulisele momendile hea kätehügieeni tagamisel. Torki tooted on igal sammul väga olulised.
Meie erinevates formaatides Torki alkogeelid käte desinfitseerimiseks on mõeldud paindlikuks kasutamiseks. Patsiendid, kes näevad, kuidas tervishoiutöötaja kannab enne nende külastamist hoolt oma käte eest, tunnevad, et nende eest hoolitsetakse hästi. Meie alkoholi sisaldavad käte desinfektandid sisaldavad hüdreerivaid koostisaineid lisahoolitsuse tagamiseks, kuna ravivad käed peavad ise püsima tervetena.

Tork vahuseebi jaotur

Tork vahuseebi jaotur

Artikkel : 561500

Tork alkoholi sisaldav vahupõhine käte desinfitseerimisvahend

Tork alkoholi sisalda...

Artikkel : 520101

Niisutajad


Soovitatavad tooted

Tervishoiutöötajad, kes pesevad sageli käsi, vajavad ise lisahoolitsust. Saate aidata kaitsta käsi, mis aitavad nii paljusid, kasutades meie lõhnata Tork Hand & Body loputusvedelikku. Rikkalikud, rahustavad, niisutavad koostisosad jätavad kätele pehme ja toidetud tunde. Meie Tork Mini loputusvedeliku dosaator on kompaktne, mistõttu see on suurematest seebi- ja desinfitseerimisvahendite süsteemidest lihtsalt eristatav. Kinnised hügieenilised taastäidetavad pudelid väljastavad annuse kiiresti ja vähendavad ristsaastumise ohtu.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Tork lõhnastamata käte- ja ihupiim

Tork lõhnastamata kät...

Artikkel : 420202

Tualettpaber


Parandage hügieeni ja säästke kasutamisel kuni 40% meie Tork SmartOne® süsteemi abil. Ükshaaval salvrätikute doseerimisel puudutate ainult kasutatavat lehte ja tarbimine on minimaalne. Kasutage täitmiseks meie Tork Advanced klassi kvaliteetseid salvrätikuid, et tagada hügieen probleemivabalt.

Tork SmartOne® tualettpaberirull

Tork SmartOne® tualet...

Artikkel : 472242

Kosmeetilised salvrätikud


Soovitatavad tooted

Kui salvrätikud on käepärast, tunnevad teie patsiendid end mugavamalt. Meie eriti pehmed Torki kosmeetilised salvrätikud seinapaigaldusega või eraldiseisvas Torki kosmeetiliste salvrättide dosaatoris võivad hoolitsemisel anda lihtsa, kuid olulise panuse.

Tork kosmeetiliste salvrättide jaotur

Tork kosmeetiliste sa...

Artikkel : 270023

Tork Extra Soft Premium Facial Tissues kosmeetilised salvrätikud

Tork Extra Soft Premi...

Artikkel : 140280

Pühkimislapid


Soovitatavad tooted

Päeva jooksul esineb olukordi, kus tuleb teha jooksvaid hooldustoiminguid nagu lekete, vedelike ja toidujääkide pühkimine – ja tuleb ette ka palju käte pühkimist. Tork Wiping Paper Plus pühkimispaber on mitmeotstarbeline paber, mis sobib ideaalselt nendeks toiminguteks. Kasutades meie Tork Reflex™ kantavat dosaatorit − käes hoides või kärule paigaldatuna − saavad teie töötajad haarata lihtsalt paberi, mida nad vajavad, just seal, kus nad seda vajavad.

Salvrätikud


Soovitatavad tooted

Vähendage salvrätikute kasutamist vähemalt 25% võrrelduna traditsiooniliste salvrätikute dosaatoritega*, kasutades oma kohvinurgas meie Tork Xpressnap salvrätikute doseerimissüsteemi. Selle ükshaaval doseerimise funktsioon vähendab salvrätikute raiskamist ja parandab hügieeni. Dosaatorid on saadaval erineva stiiliga ja erinevates värvides; saate dosaatoreid ja salvrätikuid ka tähtsate sõnumite edastamiseks isikupärastada.

Tork Xpressnap Snack® lauapealne salvrätijaotur

Tork Xpressnap Snack®...

Artikkel : 272808

Tork Xpressnap Snack® valge jaoturisalvrätik

Tork Xpressnap Snack®...

Artikkel : 17840

Prügikast


Soovitatav toode

Hea hügieeni säilitamine ei nõua palju aega, kasutades meie lihtsalt puhastatavat suure mahutavusega Torki 50-liitrist prügikasti. See on kaetud kaanega, mis hoiab parema hügieeni tagamiseks jäätmed varjatuna. Neid on lihtne puhastada, tühjendada ja täita meie tugeva ja töökindla Tork Bin konteineri prügikotiga.

Tork 50 l prügikast

Tork 50 l prügikast

Artikkel : 563000

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060