Hand hygiene.tif

Avalik pesuruum

Hea hügieenitaseme hoidmine avalikus pesuruumis on lihtsam, kui saate kasutada lihtsalt hooldatavaid hügieenisüsteeme. Kiiresti täidetavate, kinniste täitetoodete ja suuremahuliste dosaatoritega tagate hea hügieenitaseme enamatele külastajatele ja personalil on aega tegeleda kriitilisemate töödega. Kasutage meie ükshaaval doseeritavaid universaalseid rätikuid, et pühkida kiiresti pritsmeid, kuivatada käsi ja vähendada jäätmeid.

Käterätikud


Kuivatage käsi kiiresti, et hoiduda järjekordade tekitamisest ja vähendada kulusid lahendusega, mis on ökonoomne, kuid siiski tõhus. Meie Tork Xpress™ Multifold pehmed käterätikud on suurepärane valik. Meie Tork Xpress™ Multifold käterätikute dosaatorid väljutavad paberilehti ükshaaval, et kontrollida tarbimist. See tähendab vähem jäätmeid ja kokkuhoidu.

Tork Xpress® Multifold käterätipaberi jaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 552000

Seep


Tervishoiuasutus ei saa teist võimalust positiivse esmamulje jätmiseks. Meie hea disainiga Tork Liquid nahahooldusvedelike dosaatoritel on kaasaegne kõrgläikega disain, need on lihtsalt puhastatavad ja võtmega lukustatavad, et tagada turvalisust ja hügieeni. Need on täidetud õrna Tork Extra Mild vedelseebiga, mis ei sisalda värv- ega lõhnaaineid, et vähendada allergia tekitamise riski, võrdselt hästi kantakse hoolt nii patsientide kui ka töötajate eest.

Tork vedelseebi jaotur – käsihoovaga

Tork vedelseebi jaotu...

Artikkel : 560100

Tork vedelseep Extra Mild

Tork vedelseep Extra ...

Artikkel : 420701

Desinfektant


Soovitatavad tooted

Desinfitseerige ja niisutage meie desinfektandi Torki alkogeeliga. See desinfitseerib käsi tänu lisatud niisutajale kiiresti ja kaitseb nahka. Koos meie käed-vabad Tork Liquid nahahooldusvahendite dosaatoritega, mis on varustatud käsihoovaga, on hügieen tagatud ja ristsaastumine viidud miinimumini.

Torki vedel- ja pihustatava seebi jaotur

Torki vedel- ja pihus...

Artikkel : 560000

Tualettpaber


Soovitatavad tooted

Kasutage vähem, täitke harvem ja kulutage vähem meie suuremahulise Tork SmartOne® dosaatoriga. Lehthaaval doseerimisel väheneb kulu kuni 40%. Selle tugev konstruktsioon tagab tõrkevaba toimimise karmides keskkondades. Suuri Tork Advanced salvrätikupaberi rulle ei pea nii tihti asendama ning neid jagub suuremale arvule külastajatele.

Tork SmartOne® Mini rulltualettpaber

Tork SmartOne® Mini r...

Artikkel : 472193

Pühkimislapid


Soovitatavad tooted

Päeva jooksul esineb olukordi, kus tuleb teha jooksvaid hooldustoiminguid nagu lekete, vedelike ja toidujääkide pühkimine – ja tuleb ette ka palju käte pühkimist. Tork Wiping Paper Plus pühkimispaber on mitmeotstarbeline paber, mis sobib ideaalselt nendeks toiminguteks. Ja kasutades meie Tork Reflex™ kantavat dosaatorit − käes hoides või kärule paigaldatuna − saavad teie töötajad haarata lihtsalt paberi, mida nad vajavad, just seal, kus nad seda vajavad.

Prügikast


Soovitatav toode

Hea hügieeni säilitamine ei nõua palju aega, kasutades meie suure mahutavusega Tork 50-liitrist prügikasti. See on kaetud kaanega, mis hoiab parema hügieeni tagamiseks jäätmed varjatuna. Neid on lihtne puhastada, tühjendada ja täita meie tugeva ja töökindla Tork Bin konteineri prügikotiga.

Tork 50 l prügikast

Tork 50 l prügikast

Artikkel : 563000

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060