Healthcare 1.tif

Hoolekanne

Hoolekandeasutuse hügieeninõuetega tagate koduse vabaduse. Toetamaks teid tundlike patsientide eest hoolitsemisel ja nakkuste leviku peatamisel, aitame teil kindlaks määrata, kus käte hügieen kõige paremini toimib. Tutvuge meie pehmete rätikute ja õrnatoimeliste nahahooldustoodete täieliku valikuga, mis on ette nähtud sagedaste pesijate jaoks. Ja selleks, et ühendada head hügieeni värske disainiga, mis on lihtsalt puhastatav ning turvalisuse ja hügieeni tagamiseks võtmega lukustatav, tutvuge meie pilkupüüdvate dosaatoritega.

Seep


Soovitatavad tooted

Meie ainulaadne Torki antimikroobne vahuseep on ühtaegu kätepesu- ja desinfektant-vahuseep. Kombineerides tavalise kätepesu ja desinfitseerimise üheks pesemisprotseduuriks, saab tõsta vajaliku hügieeni taset, säästes sama ajal aega. Meie vähese alkoholisisaldusega vahuseep on tõhus nii bakterite, viiruste kui ka seente tõrjumisel ja on ideaalne kasutamiseks hügieenitundlikes keskkondades või gripihooajal. Kinniseid pudeleid saab kasutada Torki vahuseebi dosaatoritega, mis on varustatud Intuition™ anduriga, puutevabaks annustamiseks või käsitsi doseerimiseks, kui vaikus on oluline.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Käterätikud


Soovitatavad tooted

Hästi kuivatatud ja pehmed käed on terved ja mõnusad. Meie Tork Premium ja Advanced klassi mitmeks volditud käterätikud on kohandatud töötajatele, kes pesevad ja kuivatavad oma käsi sageli. Meie hea disainiga Tork Xpress™ mitmeks volditud käterätikute dosaatorid sobivad kompaktsetesse kohtadesse ja väljutavad vaikselt pehme ühekordselt kasutatava paberkäterätiku, et kaitsta töötajate käsi ja tagada patsientidele rahu.

Tork Xpress® Multifold Mini käterätipaberi jaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 552100

Desinfektandid


Sageli desinfitseeritud käed aitavad vältida nakkusi kõige haavatavamates keskkondades, kuid võivad pärast päeva jooksul toimunud korduvaid kätehügieeni toiminguid liigselt kuivada. Meie käte desinfektandid Tork alkogeelid on täiendavat hoolitsust pakkuva koostisega, mis on tõhus ka paljude erinevate mikroorganismide vastu. Kuna tervendavad ja lohutavad käed peavad ise tervena püsima. Kasutage koos meie käed-vabad Tork Liquid dosaatoriga, mis on hea hügieeni tagamiseks varustatud käsihoovaga. Meil on pakkuda ka väiksemaid letile paigutatavaid pumbaga pudeleid ja taskupudeleid, mis võimaldavad suurendada mugavust ja paigutuskoha valikuid.

Tork vedelseebi jaotur – käsihoovaga

Tork vedelseebi jaotu...

Artikkel : 560100

Niisutajad


Soovitatavad tooted

Tervishoiutöötajad, kes pesevad sageli käsi, vajavad ise lisahoolitsust. Saate aidata kaitsta käsi, mis aitavad nii paljusid, kasutades meie lõhnata Tork Hand & Body loputusvedelikku. Rikkalikud, rahustavad, niisutavad koostisosad jätavad kätele pehme ja toidetud tunde. Meie Tork Mini Liquid kreemi dosaator on kompaktne, mistõttu see eristub suurematest vedelseebi- ja desinfektantide süsteemidest lihtsalt. Kinnised hügieenilised taastäidetavad pudelid väljastavad annuse kiiresti ja vähendavad ristsaastumise ohtu.

Tork Mini vedelseebi jaotur

Tork Mini vedelseebi ...

Artikkel : 561000

Tork lõhnastamata käte- ja ihupiim

Tork lõhnastamata kät...

Artikkel : 420202

Tualettpaber


Soovitatavad tooted

Parandage hügieeni ja säästke kasutamisel kuni 40% meie Tork SmartOne® süsteemi abil. Ükshaaval salvrätikute doseerimisel puudutate ainult kasutatavat lehte ja tarbimine on minimaalne. Kasutage täitmiseks meie Tork Advanced klassi kvaliteetseid salvrätikuid, et tagada hügieen probleemivabalt.

Tork SmartOne® tualettpaberirull

Tork SmartOne® tualet...

Artikkel : 472242

Pesulapp


Soovitatav toode

Mõnikord on vaja hea hügieeni tagamiseks kasutada korralikku pehmetoimelist küürimist. Meie tugev, kuid samal ajal pehme, spetsiaalselt valmistatud Torki pesulapp tagab põhjaliku, õrna pesu väikese vaevaga. Sobib nii naha kui ka pinna puhastamiseks. Pesulapid on pakendatud kantavasse dosaatorikasti.

Tork Premium pehme pesemislapp

Tork Premium pehme pe...

Artikkel : 742200

Kosmeetilised salvrätikud


Soovitatavad tooted

Kui salvrätikud on käepärast, tunnevad teie patsiendid end mugavamalt. Meie eriti pehmed Torki kosmeetilised salvrätikud seinapaigaldusega või eraldiseisvas Torki kosmeetiliste salvrättide dosaatoris võivad hoolitsemisel anda lihtsa, kuid olulise panuse.

Tork kosmeetiliste salvrättide jaotur

Tork kosmeetiliste sa...

Artikkel : 270023

Tork Extra Soft Premium Facial Tissues kosmeetilised salvrätikud

Tork Extra Soft Premi...

Artikkel : 140280

Pühkimislapid


Soovitatavad tooted

Päeva jooksul esineb olukordi, kus tuleb teha jooksvaid hooldustoiminguid nagu lekete, vedelike ja toidujääkide pühkimine – ja tuleb ette ka palju käte pühkimist. Tork Wiping Paper Plus pühkimispaber on mitmeotstarbeline paber, mis sobib ideaalselt nendeks toiminguteks. Ja kasutades meie Tork Reflex™ kantavat dosaatorit − käes hoides või kärule paigaldatuna − saavad teie töötajad haarata lihtsalt paberi, mida nad vajavad, just seal, kus nad seda vajavad.

Salvrätikud


Soovitatavad tooted

Pakkuge kõigile täiendavat hügieenilist kaitset ja vähendage salvrätikute kasutust vähemalt 25% võrrelduna traditsiooniliste salvrätikute dosaatoritega*, kasutades meie Tork Xpressnap® salvrätikute doseerimissüsteemi. Ükshaaval doseerimine vähendab salvrätikute raiskamist ja parandab hügieeni, säästes samal ajal hoiuruumi, vähendades täitmiste arvu ja minimeerides tellimise sagedust. Need on saadaval erineva stiiliga ja erinevates värvides; saate nii dosaatoreid kui ka salvrätikuid isikupärastada, et kõik võiksid ennast koduselt tunda.

Prügikast


Soovitatavad tooted

Hea hügieeni säilitamine ei nõua palju aega, kasutades meie lihtsalt puhastatavat suure mahutavusega Tork 50-liitrist prügikasti. See on kaetud kaanega, mis hoiab parema hügieeni tagamiseks jäätmed varjatuna. Neid on lihtne puhastada, tühjendada ja täita meie tugeva ja töökindla Tork Bin konteineri prügikotiga.

Tork 50 l prügikast

Tork 50 l prügikast

Artikkel : 563000

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060