Hygiene.tif

Steriliseerimisruum

Hügieenile tuleb erilist tähelepanu pöörata enne ja pärast operatsiooni. Steriliseerimisruumi standardid on kahtlemata ranged ja nende järgimine on vajalik, et vältida nakkusi. Meie soovitused käte hügieeni tagamiseks vastavad rangeimatele nõuetele ja on kooskõlas kehtestatud steriliseerimisruumi eeskirjadega, aidates nii tervishoiutöötajatel vigu vältida. Meie tooted on pisikute suhtes halastamatud, kuid aitavad kaitsta nahka. Tervishoiutöötajad, kes pidevalt pesevad või desinfitseerivad oma käsi, teavad, kui oluline on hea nahahooldus.

Desinfitseerimine


Soovitatavad tooted

Nakkuste vältimiseks on igas tervishoiuasutuses oluline sagedane desinfitseerimine. See võib ka käsi liigselt kuivatada. Meie käte desinfektant Torki alkogeel on eriti tõhus kõige erinevamate bakterite hävitamisel ja vastab kõige rangematele ELi efektiivsusnormidele nagu EN12791, EN 1500 ja paljudele teistele. Hävitav bakteritele ja õrn nahale. Kasutage meie käed-vabad Tork vedelseebi dosaatorit, mis on hea hügieeni tagamiseks varustatud käsihoovaga. Meil on pakkuda ka väiksemaid letile paigutatavaid pumbaga pudeleid ja taskupudeleid, mis võimaldavad suurendada mugavust ja paigutuskoha valikuid.

Tork vedelseebi jaotur – käsihoovaga

Tork vedelseebi jaotu...

Artikkel : 560100

Seep


Soovitatavad tooted

Minimeerige ristsaastumist, hoolitsedes samal ajal oma käte eest, kasutades meie Tork Extra Mild vahuseepi. See lisahoolitsust pakkuv seep hoiab ära nahaärrituse ning sisaldab niisutavaid ja toitvaid koostisaineid, mis kaitsevad teie käsi, mida nii tihti tuleb pesta ja kuivatada. Ristnakkuse ohu täiendavaks vähendamiseks väljutab meie puutevaba Tork vahuseebi dosaator, mis on varustatud Intuition™ anduriga, automaatselt kontrollitud annuse nahahooldusvahendit.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Tork Extra Mild vahuseep

Tork Extra Mild vahuseep

Artikkel : 520701

Käterätikud


Nahasõbraliku hügieenilise hoolitsuse tagamisel neile, kes kriitilises keskkonnas sageli käsi pesevad, ei tohi midagi juhuse hooleks jätta. Mugavalt puhtad kuivad käed on ohutud ja kindlad. Meie pehmed Tork Matic® Soft käterätikud võimaldavad kuivatada käsi kiirelt, põhjustamata ärritust. Meie automaatse Tork Matic® rullpaberi dosaatoriga, mis on varustatud Intuition™ anduriga, väljutatakse rätikuid puutevabalt ja ükshaaval, et tagada hügieeni ja piirata tarbimist. See dosaator võimaldab teil seada üksikrätikutele oma suuruseelistuse.

Tork Matic® Intuition™-anduriga kätekuivatuspaberi jaotur

Tork Matic® Intuition...

Artikkel : 551100

Tork Matic® Soft Advanced rullkäterätik

Tork Matic® Soft Adva...

Artikkel : 290067