Hospital Room with dispensers 24.tif

Raviruum

Raviruumid on tegevusrohked kohad. Iga uue patsiendi, uue tervishoiutöötaja ja uue pinnaga kokkupuutumisel mitmekordistub ristnakkuse oht. Hügieeni säilitamine enne ja pärast iga patsiendi ravimist ning selle ajal on ainus viis, kuidas peatada nakkuste levikut. Sagedased pesijad hindavad meie õrnatoimelisi, kuid tõhusa koostisega nahahooldustooteid ja pehmeid käterätikuid. Ja kuna ruumi on vähe, on meie dosaatorid kompaktsed ja lihtsalt kasutatavad, mis kindlustab nõuete järgimise. 

Seep


Soovitatavad tooted

Meie ainulaadse koostisega vähese alkoholisisaldusega Torki antimikroobne vahuseep tagab hügieenilise kätepesu vastavalt normile EN 1499. Koos kinniste täitemahutitega ja Torki vahuseebi dosaatoritega, mis on varustatud Intuition™ anduriga, on hügieen tagatud ja ristsaastumise oht minimeeritud.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Käterätikud


Tootesoovitused

Käte kuivatamine on oluline osa korralikest kätehügieeni protseduuridest, kuna märjad või niisked käed võivad kanda baktereid ja võivad põhjustada käte kiiremat kuivamist. Tork Premium ja Advanced klassi paberkäterätikud aitavad kuivatada käsi kiiresti ja põhjalikult, olles samal ajal naha suhtes õrn.

Tork Xpress® Multifold käterätipaberi jaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 552000

Tork Xpress® Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Soft Mul...

Artikkel : 100288

Desinfektant


Soovitatavad tooted

Nakkuste vältimiseks on igas tervishoiuasutuses oluline sagedane desinfitseerimine. Meie käte desinfektorid Torki alkogeelid on tõhusad kõige erinevamate bakterite, viiruste, mükobakterite, pärmi ja seente tõrjumisel, olles vastavuses ELi efektiivsusnormidega tervishoiu valdkonnas. Lisatud niisutavad ained aitavad kaitsta nahka ja kanda hoolt sageli desinfitseeritud naha eest. Tooted on saadaval erinevates suurustes ja formaatides, et teha kätehügieeni tagamine tervishoiutöötajatele lihtsaks ja mugavaks.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Niisutav loputusvedelik


Soovitatavad tooted

Siledat, pehmet ja tervet nahka on kergem puhtana hoida. Meie Tork Hand & Body loputusvedelik aitab parandada naha omadusi ja parandab nahabarjääri terviklikkust. See sisaldab kanolaõli, glütseriini ja pantenooli ning on rikas loodusliku E-vitamiini poolest, tagades loomuliku niiskustaseme naha väliskihil. Meie Tork Mini Liquid kreemi dosaator on kompaktne, mistõttu see eristub suurematest vedelseebi- ja desinfektantide süsteemidest lihtsalt. Kinnised hügieenilised täitepudelid väljutavad annuse kiiresti, ilma ristsaastumise ohuta.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Tork lõhnastamata käte- ja ihupiim

Tork lõhnastamata kät...

Artikkel : 420202

Rullpaber


Soovitatavad tooted

Meie hügieenilised Tork Couch rullpaberid kaitsevad teie patsiente tänu paberi puhtusele ja tugevusele igal ajal. Paber on perforeeritud, et vähendada jäätmeid; iga lehe saab lihtsalt Tork Couch rullpaberi dosaatorist välja kerida − paigaldage see otse kušetile, et säästa ruumi, või seinale.

Tork Couch rullpaberi jaotur

Tork Couch rullpaberi...

Artikkel : 219000

Pühkimislapid


Päeva jooksul esineb olukordi, kus tuleb teha jooksvaid hooldustoiminguid nagu lekete, vedelike ja toidujääkide pühkimine – ja tuleb ette ka palju käte pühkimist. Tork Wiping Paper Plus pühkimispaber on mitmeotstarbeline paber, mis sobib ideaalselt nendeks toiminguteks. Kasutades meie Tork Reflex™ kantavat dosaatorit − käes hoides või kärule paigaldatuna − saavad teie töötajad haarata lihtsalt paberi, mida nad vajavad, just seal, kus nad seda vajavad.

Prügikast


Soovitatav toode

Meeldivama keskkonna loomiseks on meie suur 50-liitrine Tork Bin konteiner B1 varustatud pehmelt sulguva kaanega, mis ei tekita müra. Neid saab lihtsalt puhastada ja täita meie tugevate ja läbipaistvate Tork Bin konteineri prügikottidega.

Tork 50 l prügikast

Tork 50 l prügikast

Artikkel : 563000

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060