Healthcare 3.tif

Pesujaam

Meie pesujaam on täielikult varustatud, et teha käte hügieeninõuete järgimine lihtsamaks. Tervishoiutöötajaid toetatakse täielikult igas käte hügieeni aspektis, otse patsiendi juures. Töötajad, kes peavad sageli oma käsi pesema, hindavad meie õrnatoimelise koostisega nahahooldustooteid. Meie vahu- ja vedelseebid, alkoholi sisaldavad desinfektorid ja loputusvedelikud puhastavad, desinfitseerivad ja niisutavad käsi efektiivselt, kuid õrnalt. Pehmed käterätikud kuivatavad käsi ärritust põhjustamata. Meie kompaktsed lehthaaval paberkäterätte väljutavad dosaatorid ja suletud ja täidetavad nahahooldusvahendite dosaatorid tagavad hügieeni ja väldivad ristsaastumist.

Seep


Soovitatavad tooted

Meie Tork Extra Mild vahuseep on õrna koostisega, mis on väga mugav töötajatele ja patsientidele. Eriti õrnatoimelist koostist on testitud dermatoloogiliselt ja nahahooldusvahendi koostisained sobivad hästi tundliku nahaga kasutajale, kes sageli käsi peseb.
Seda saab kasutada paindlikult tänu meie Intuition™ anduriga varustatud Torki vahuseebi dosaatorile, mis võimaldab vedelseepi väljutada ilma puuteta või käsitsi, kui vaikus on oluline. Seetõttu sobib see paindlik süsteem patsientide ruumidesse, kus tuleb järgida kätehügieeni nõudeid.

Tork vahuseebi jaotur Intuition™-anduriga

Tork vahuseebi jaotur...

Artikkel : 561600

Tork Extra Mild vahuseep

Tork Extra Mild vahuseep

Artikkel : 520701

Käterätikud


Käte kuivatamine on oluline osa nakkuse vältimise protseduuridest, kuna korralikult kuivatamata käed võivad niiskuse tõttu kanda baktereid. Meie hea disainiga Tork Xpress™ Multifold käterätikute dosaatorid sobituvad kompaktsetesse kohtadesse, et saaksite kasutada paberit kõikjal, kui seda vajate. Täitke see meie Tork Advanced ja Premium klassi pehme paberiga, mille õrna imavust hindavad need, kes käsi sageli pesevad. 
Hästi kuivatatud käed on ohutumad käed. 

Tork Xpress® Multifold käterätipaberi jaotur

Tork Xpress® Multifol...

Artikkel : 552000

Tork Xpress® Soft Multifold käterätik

Tork Xpress® Soft Mul...

Artikkel : 100288

Niisutav loputusvedelik


Soovitatavad tooted

Tervishoiutöötajad, kes pesevad sageli käsi, vajavad ise lisahoolitsust. Saate aidata kaitsta käsi, mis aitavad nii paljusid, kasutades meie lõhnata Tork Hand & Body loputusvedelikku. Rikkalikud, rahustavad, niisutavad koostisosad jätavad kätele pehme ja toidetud tunde. Meie Tork Mini Liquid kreemi dosaator on kompaktne, mistõttu see eristub suurematest vedelseebi- ja desinfektantide süsteemidest lihtsalt. Kinnised hügieenilised taastäidetavad pudelid väljastavad annuse kiiresti ja vähendavad ristsaastumise ohtu.

Tork Matic® rullkäterätipaberi jaotur, valge

Tork Matic® rullkäter...

Artikkel : 551000

Tork lõhnastamata käte- ja ihupiim

Tork lõhnastamata kät...

Artikkel : 420202

Tualettpaber


Soovitatavad tooted

Parandage hügieeni ja säästke kasutamisel kuni 40% meie Tork SmartOne® süsteemi abil. Ükshaaval salvrätikute doseerimisel puudutate ainult kasutatavat lehte ja tarbimine on minimaalne. Kasutage täitmiseks meie Tork Advanced klassi kvaliteetseid salvrätikuid, et tagada hügieen probleemivabalt.

Tork SmartOne® tualettpaberirull

Tork SmartOne® tualet...

Artikkel : 472242