Generalareas_top_image_orginal.jpg

Üldruumid

Head hügieenistandardid ooteruumides, üldkasutatavates tualettruumides ja muudes üldruumides tagavad rahulolu ja tervise. Vähest hooldust nõudvad süsteemid hermeetiliselt suletud kiiresti lisatavate täitetoodetega ja suuremahuliste jaoturitega aitavad teil tagada hea hügieeni ja anda töötajatele aega tähtsamate ülesannete täitmiseks.

Käterätikud


Meie soovitused teile

Kuna ruumidest käiakse palju läbi, tuleb teil oma patsientide hooldamise ja ohutuse huvides tasakaalustada mugavus ja puhtus. Tork PeakServe® on spetsiaalselt kavandatud suure külastatavusega tualettruumide jaoks, see on turu suurima jõudlusega, mahutades üle 2100 käteräti, mis väljastatakse kiiresti ja katkestusteta, et säilitada sujuvat voogu. Kokkusurutud täitepakke saab kiiresti jaoturisse sisestada, täita võib millal tahes ning käterätte on lihtne lisada, hoiustada ja transportida, et teie töötajad saaksid keskenduda puhastamisele, mitte jaoturi täitmisele.

Tork PeakServe® Continuous® käterättide jaotur

Tork PeakServe® Conti...

Artikkel : 552500

Tork PeakServe® Continuous® käterätt

Tork PeakServe® Conti...

Artikkel : 100585

Seep


Meie soovitused teile

Patsientide, külastajate ja töötajate eest hoolitsemisel on ranged hügieenistandardid äärmiselt tähtsad, parandamaks nii teie tervishoiuasutuse tervist kui ka mainet. Tork nahahooldusvahendite jaoturid on kujundatud tervishoiuasutuste erinõuete ja vajaduste alusel ning isegi lastel ja eakatel on neid lihtne kasutada. Hermeetiliselt suletud, kokkusurutavate pudelitega süsteem tagab hea kätehügieeni, on lihtsalt hooldatav, säästab aega ja on keskkonnasõbralik.

Torki vedel- ja pihustatava seebi jaotur

Torki vedel- ja pihus...

Artikkel : 560000

Tork alkoholiga desinfitseeriv kätegeel (biotsiid)

Tork alkoholiga desin...

Artikkel : 420103

Tualettpaber


Meie soovitused teile

Spetsiaalselt suure külastatavusega tualettruumide jaoks välja töötatud Tork SmartOne rulltualettpaberi jaotur on hea kulutasuvuse ja suure hügieenilisusega kõrgema taseme süsteem. 
 
Lehthaaval väljastamine aitab vähendada tarbimist kuni 40% võrra ja parandab üldisi hügieenitingimusi. Tänu ülisuurele mahule saate hooldusele kuluvat aega kokku hoida ja ja olla kindel, et paber on alati saadaval.

Tork SmartOne® Twin Mini valge rulltualettpaberi jaotur

Tork SmartOne® Twin M...

Artikkel : 682000

Tork SmartOne® Mini rulltualettpaber

Tork SmartOne® Mini r...

Artikkel : 472193

Hügieenipüstik


Meie soovitused teile

Tork hügieenipüstik aitab parandada teie tervishoiuasutuse üldkasutatavate alade hügieenitingimusi, tehes käte desinfitseerimisvahendi ja pühkepaberi töötajatele, patsientidele ja külastajatele mugavalt kättesaadavaks. Lisaks kätehügieeni edendamisele näitab hügieenipüstik ka seda, et te hoolite nende heaolust.
 
Meie Tork alkoholipõhised käte desinfitseerimisvahendid vastavad kõige rangemate õigusaktide ja standardite nõuetele. Need on spetsiaalselt välja töötatud sageli desinfitseeritavate käte jaoks, sisaldades täiendavat hooldust pakkuvaid niisutavaid koostisosi. Sest ravivad käed peavad ise terveks jääma.

Tork hügieenisüsteem

Tork hügieenisüsteem

Artikkel : 511055

Tork alkoholiga desinfitseeriv kätegeel (biotsiid)

Tork alkoholiga desin...

Artikkel : 420103

Hügieenipüstiku tooted


Meie soovitused teile

Tork alkoholipõhine vedel antiseptik kätele (biotsiid)

Tork alkoholipõhine v...

Artikkel : 420110

Tork lõhnaaineteta kätekreem ja ihupiim (kosmeetiline)

Tork lõhnaaineteta kä...

Artikkel : 420202

Veel tooteid


Meie soovitused teile

Tork 50 l prügikast

Tork 50 l prügikast

Artikkel : 563000

Tork prügikonteineri prügikott

Tork prügikonteineri ...

Artikkel : 204060

Soovite saada lisateavet teiste fookusvaldkondade kohta?

Dining.tif

Einestamine

Anna edasi mulje ja õhkkond salvrätikute ja lauakatete täuslikust kombinatsioonist oma kujunduse täiustamiseks. Kas serveerite kergeid eineid, lihtsalt jooke või viiekäigulist einet-me säästame teie aega ning raha toodetega mis loovad tingimused teile vajalikuks jõudluseks ja funktsionaalsuseks. Meie soovitused
ImageDesignLine_original.jpg

Pesuruum

Kasutades meie kvaliteetsete pesuruumitoodete sarja, on klientidele ja kolleegidele õige mulje jätmine lihtne. Kõik soovitused seavad esikohale teie ettevõtte vajadused. Meie järeleproovitud ja testitud kombinatsioonid teevad valiku lihtsaks. Oleme jaganud oma soovitused järgmiselt. Meie soovitused
Kitchen.tif

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni - meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid aitavad teil iga tööga kindlalt hakkama saada. Meie soovitused