Tervishoid - Töövahendid ja soovitused

Töövahendid ja nõuanded

Kas teadsite, et jaoturite nõuetekohane paigutus võib aidata ristsaastumist minimeerida ja vähendada tervishoiuteenustega seotud nakkuste levikut? Tutvuge jaoturite optimaalse paigutuse ja muude töövahenditega ning teie asutuse hügieenistandardite parandamise soovitustega. Me jagame meelsasti!

Mida te sooviksite parandada

Jaoturite optimaalne paigutus

Meie teadmuspõhised soovitused jaoturite paigutamise kohta aitavad teil minimeerida ristsaastumist ja tõkestada tervishoiuteenuste osutamisega seotud nakkuste levikut.
Meie soovitused

Tõhusad kätehügieeni tähised

Meie Tork posterikoostaja aitab teil edendada nõuetele vastavust ja näidata oma patsientidele, et nad on suurepärastes, turvalistes kätes.
Meie soovitused

Teie tootesoovitused

Meie tootesoovitused põhinevad teie konkreetsete valdkondade ainulaadsetel nõudmistel, aitamaks teil saavutada suurepäraseid hügieenitingimusi.
Meie soovitused

Sepsise ennetamise vahendid

Meie faktid ja soovitused on välja töötatud selleks, et aidata teil tõsta teadlikkust kätehügieeni ja haavahoolduse tähtsuse kohta sepsise vähendamisel.
Meie soovitused

Tork kätehügieeni enesehindamise raamistik

Klõpsake lingil ja laadige alla kätehügieeni enesehindamise raamistik
Meie soovitused

Soovite saada lisateavet teiste fookusvaldkondade kohta?

Dining.tif

Einestamine

Anna edasi mulje ja õhkkond salvrätikute ja lauakatete täuslikust kombinatsioonist oma kujunduse täiustamiseks. Kas serveerite kergeid eineid, lihtsalt jooke või viiekäigulist einet-me säästame teie aega ning raha toodetega mis loovad tingimused teile vajalikuks jõudluseks ja funktsionaalsuseks. Meie soovitused
Kitchen.tif

Köök

Köögi, restorani, baari või kohviku hügieeni tagamine ja värskeilmelisena hoidmine on lihtsam, kui saate kasutada pühkimisvahendeid ja lappe, mis on just selleks loodud. Söögiala pühkimisest kuni köögiala puhastamiseni - meie sihtotstarbelised pühkimisvahendid ja lapid aitavad teil iga tööga kindlalt hakkama saada. Meie soovitused
ImageDesignLine_original.jpg

Pesuruum

Kasutades meie kvaliteetsete pesuruumitoodete sarja, on klientidele ja kolleegidele õige mulje jätmine lihtne. Kõik soovitused seavad esikohale teie ettevõtte vajadused. Meie järeleproovitud ja testitud kombinatsioonid teevad valiku lihtsaks. Oleme jaganud oma soovitused järgmiselt. Meie soovitused