Food industry.tif

Toiduainetööstus

Igapäevane väljakutse on töötada kiirelt ja tõhusalt − hoides samal ajal pinnad ja masinad eeskujulikult puhtana. Puhastustoimingute kiirendamiseks pakume tooteid, mis on töötatud välja just teie ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Saame nüüdisajastada teie puhastustoimingud ja lühendada aega, mis teil kulub masinate, nõude, pindade ja käte puhastamiseks. See jätab teile rohkem aega kõige olulisemaks oma majandustegevuses − toiduainete tootmiseks ja klientide vajaduste rahuldamiseks.

Tutvuge meie soovitustega toiduainetööstuse jaoks

Pühkimine tootmisaladel

Tagage tootmise sujuv kulgemine, kasutades pühkimisvahendeid, mis imavad kiiresti lekkeid ja eemaldavad toidujäänused. Meie toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud lappide ja pritsmekindlate dosaatorite kõikehõlmav tootevalik aitab teil tagada kõikjal nõuetekohast hügieeni ja vältida sekeldusi. Meil on kõik vajalik kätepesuks, nõude poleerimiseks, pindade pühkimiseks, kõigi köögitööde tõhustamiseks.
Meie soovitused

Puhastamine

Jõudke hügieeniliste tulemusteni efektiivsemalt ja hoidke töötavad masinad puhtana. Hoidke meie vastupidavad toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud lapid ja hügieenilised dosaatorid käepärast. Sel viisil on võimalik puhastada ja teha regulaarseid hooldustöid kiiremini. Saate keskenduda kõige olulisemale – toidu valmistamisele.
Meie soovitused

Pesujaam

Aidake oma meeskonnal veeta rohkem aega tootmisliinil, kasutades mugavamaid ja efektiivsemaid viise käte põhjalikuks pesemiseks ja kuivatamiseks. Meie soovitatud pesujaamad aitavad teil takistada bakterite levikut enne ja pärast vahetust ja selle ajal.
Meie soovitused